Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívjam a párom?

Felhívjam a párom?

Figyelt kérdés

Színházba ment a szüleivel, mikor tegnap beszéltünk (akkor is én hívtam), mondtam neki, hogy majd hívjon fel az előadás után. Ahogy néztem, 9-fél 10 körül vége volt a darabnak, de még mindig nem keres.

Nagyon szeretnék vele beszélni, mert beteg vagyok és ilyenkor különösen szeretethiányom van, egyedül élek, szólnom sincs kihez... De nem akarok ráakaszkodni sem.

23/N, 5 éves kapcsolat


2013. dec. 14. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Én még nem hívnám fel. Szerintem feküdj le e is pihenni, hamarabb gyógyulsz! :)
2013. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát ha beteg vagy és neki magától nem jut eszébe, hogy felhívjon, hogy legalább megkérdezze, hogy hogy vagy az elég gáz. De a törődést nem lehet kierőszakolni.

Írj neki egy jó éjt sms-t, hogy tudja, hogy te legalább gondolsz rá.

2013. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is várnék még egy kicsit.


Jobbulást :)

2013. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Színházba a szülőkkel... micsoda duma:-) Ezt eszik a nők?
2013. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én felhívnám, de később. Én 11-re tippelném, hogy vége a színháznak, és mire még hazaér... lefürdik, átöltözik... hagyj neki időt.

Szerintem hülyeség egy 5 éves kapcsolatban nem felhívni valakit, ez nem ráakaszkodás, és nem a törődés kierőszakolása.

Egyébént lehet, hogy addig ő is hív majd.

2013. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy későn értek haza, beültek még valahova, vagy ilyesmi, aztán már nem akart zavarni, mert nem tudta, nem-e alszol. Ilyenkor már a helyedben én sem hívnám, majd felhívod holnap. Addig pihengess. Ha még nem vagy álmos, igyál egy forró teát, nézz meg valami jó filmet, vagy olvass elalvás előtt, vagy ilyesmi.
2013. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért hívnád fel? Azért mert kicsit beteg vagy, nem lehet egy jó estéje? Főzz egy teát, takarózz be és pihenj!
2013. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne hívhatnád fel? Hívd fel 5 percre, mondd meg neki hogy hiányzik és érezze jól magát, csak hallani akartad a hangját egy percre.


Ez nem ráakaszkodás. Ráakaszkodás az lenne, ha most akarnál leállni vele 2 órás diskurzust folytatni. Betegen, lázasan normális, hogy túlérzékeny az ember, és jól esne neki a házastársa hangját hallani.


Egyébként szerintem udvariatlanság a részéről, hogy tisztában van vele, hogy te betegen vagy otthon, ő mégsem keres és érdeklődik az állapotodról 2 napon át (mivel írtad, hogy tegnap is te kerested). Őszintén szólva ha én beteg vagyok, munkából is felhív a férjem, hogy hogy érzem magam, és ez szerintem így normális.

2013. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is mindig keres ha bármi van, szerintem ha otthon vagy betegen akkor még természetesebb lenne, hogy dob egy sms-t legalább. De ha már ő nem hív, te miért ne tehetnéd? 5 év után már nagy gond ha ez ráakaszkodásnak számít. :)
2013. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Miért hívnád fel? Azért mert kicsit beteg vagy, nem lehet egy jó estéje? Főzz egy teát, takarózz be és pihenj!"


Miért lenne rossz az estéje attól, mert a barátnőjének hiányzik, és hallaná a hangját?


Mondjuk nekem az is fura, hogy 5 év után külön laknak. Ismered a mondást, lakva ismerszik meg az ember és ezt saját bőrömön tapasztaltam meg, mennyire igaz. Már bocsi, ennyi volt kotnyeleskedés. Felhívtad végül?

2013. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!