Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szóljak vagy...

Mit tegyek? Szóljak vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Van két nagyon jó barátnőm.Nevezzük Juditnak és Editnek Őket.Mindkettő egyforma közel áll a szívemhez,nagyon jó barátnőim. Edit és Judit nem ismerik egymást...,vagyis látásból igen,de nem barátnők ők.3-an nem szoktunk lenni,mert Judit egy messzebb városban lakik tőlünk. Mindegy,ez amúgy is mellékes.Juditnak van egy 18éves mihaszna fia,akit eltart,aki semmit nem csinál csak csavarog és nem akar menni dolgozni.Történt a hétvégén,hogy Edit barátnőm elvolt egy társaságban,és ott az egyik barátja,/mondhatni alakuló szerelme/ mondta neki,hogy találkozott Judit fiával,aki össze-vissza beszélt az Anyjáról,hogy lop,csal,hazudik...stb.Szóval,szidta mint a bokrot,pedig Judit égy nagyon jó ember és ha nem tartaná el,akkor a fia mehetne a híd alá.

Edit megkért,hogy ne szóljak Juditnak,mert akkor visszahallaná a jövendőbeli szerelme és nem tenne jót így a kapcsolatuk elején hogy ha kiderülne,hogy Edit ezt elmondta nekem,vagy bárki másnak.Viszont jó lenne szólnom Juditnak,mert nem nézhetem tétlenűl,hogy hülyére veszi a fia.

Kicsit bonyolult,ugye?Remélem azért érthető. Mit tegyek?


2009. nov. 24. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés hülyén van megfogalmazva. Sehol nem írod, hogy abban az alakuló kapcsolatban az a férfi most ugyanúgy kiröhögte-e Juditot, mint a fia. A leírás alapján ő csak erről a találkozásról és annak tartalmáról számolt be. Akkor meg miért ne lehetne nyílt lapokkal játszani, és beszélni Edittel?

Bár az is lehet, hogy férfiszemmel nem értek valamit. Ha így van, akkor valami kavarás van a dologban, ami meg bűzlik nekem ...

Vélemény a 18 éves kölökről: ő még félkész ember, még akkor is, ha "rossz". Könnyebb mondani, hogy ki kellene tenni a szűrét ... Na ezért van sok ilyen elanyátlanodott srác és leányzó az utcán meg a plázában. Az újabb generáció ...

32/F

2009. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Várni kellene addig, hogy ne lehessen kikövetkeztetni a hír forrását.
2009. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek összeugrasztani anyát a fiával? Egyébként együtt laknak, valószínűleg ismeri az anya a fia természetét. De gondolom, azért a híd alá nem akarja küldeni. Nem éri meg beleugatni más családi dolgaiba.
2009. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmit ne csinálj. ne keverd a sz@rt. semmi közöd hozzá.
2009. nov. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy Judit fia ugyanazt látja Juditból, mint te. Úgy értem, van egy csomó ember, aki kifelé (barátok előtt) játsza a rendeset, a saját gyerekével meg szörnyen bánik (az én anyám is ilyen volt, azért tudom). Szerintem a srác jobban ismeri az anyját, mint te, hiszen együtt él vele 18 éve. Szerintem ok nélkül senki nem mond ilyet az anyjára. A mai 18 évesek kb. 95%-át a szüleik tartják el, nem értem, minek kell lemihasznázni a fiút?
2009. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én a fiacskáját keresném fel és elmagyaráznám ugyanigy, hogy milyen mihaszna és ne jártassa a száját arról az emberről aki felnevelte és még 18 éves kora után is eltartja!
2009. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsóelőttinek teljesen igazat adok!!!

Az utolsónak pedig ha már 18 éves a fiu.. és ennyire mihaszna gyerek ahogy irja az író akkor feleslegesen beszélne vele... szerintem

de az utolsó előttinek teljesen igaza van! Rengeteg ilyen embert ismerek én is láttam családban milyen szemét és kifele pedig egy tündér vigyorgós családfenntartó stbnek játsza magát fujjjjj

2009. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem az apám is egy szemét, de nem hiresztelném SENKINEK! mert csak a családom és ö tart el, és miértelme hogy besározzam, csak a családban van... szóval nem tudom ö miért beszél igy az anyjáról...
2009. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miért pont Judit és Edit?
2010. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A ...dit miatt.
2010. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!