Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik ilyenkor vinni?

Mit illik ilyenkor vinni?

Figyelt kérdés

A párom szülei elváltak.Az édesapjához megyünk Karácsonyozni (most fogok először találkozni Vele).A kérdésem az hogy mit illik vinni?

Gondolkodtam pezsgőn de a párom azt mondta ne hozzak,mert nem iszik semmit.

Azt is mondta hogy ne hozzak semmit mert hogy elvileg Ő sem szokott kapni semmit.

Azért én mégis szeretnék valamit vinni.

Ilyenkor mi a teendő?



2013. dec. 18. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első karácsonyra én anyósomnak egy kisebb ízlésesen becsomagolt ajándék kosarat vittem. Kávé, tea, csoki, keksz ilyesmik voltak benne.
2013. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajándékcsomag- édesség, kávé, tea, valamilyen alkohol.
2013. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor süss valamit. Az olyan viszek is, de mégse ajándék. Ha párod nem szeretné elkezdeni az ajándékozást, mert eddig se tették akkor ne vegyél te se, mert kellemetlen helyzetbe hozod "apósod". A sütit meg közösen megeszitek, és a gesztus is szép.
2013. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy tálca sütit,amit te készítesz.
2013. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is házi sütire gondoltam.

Nálunk évtizedig az volt szokás, hogy a férjem nagybátyjai is küldtek karácsonyra ajándékot. Nem hoztak, csak küldtek, mert néha évek is elteltek, amíg találkoztunk. Én mindig házi cuccokat küldtem nekik, sütit, lekvárt, kalácsot. Annak örültek, elfogyott, nem volt kellemetlen senkinek.

2013. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is sütnék valami sütit, és azt vinnék. Akár 2-3 félét is, pl. kókuszgolyót, meg mézes puszedlit (ezek egyszerűbbek és hamar megvannak), meg valami krémeset. Azért, mert gondolom a párod apukája egyedül nem hiszem, hogy nekiállna sütni, max. vesz a boltban készen. Így marad is neki, és közösen is tudtok enni, amikor látogatóba mentek. :)
2013. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van :)

Nagyon köszönöm!

2013. dec. 18. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a házi süti mindig jó ajándék!
2013. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!