Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos helyzetbe kerültem. Én...

Kínos helyzetbe kerültem. Én reagálom túl, vagy te is rosszul éreznéd magad?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval aki már be is mutatott a családjának. Mind a két szülő megkért már az első alkalomtól, hogy tegezzem,amivel nem is lett volna probléma, kényelmesebb is. Viszont később kiderült, hogy a barátom testvérének a barátnője (akivel már 3 éve együtt vannak) még mindig nem tegezi őket. Nem azért mert nem szeretné, neki nem ajánlották fel. A lány 22 éves, én 25 vagyok, tehát a nagy korkülönbségre sem lehet fogni. Ami miatt kellemetlennek érzem a helyzetet, az az, hogy a lány nagyon kedves, jól kijövünk ahhoz képest, hogy nem rég ismertük megy egymást és még véletlenül sem szeretném ezzel megbántani. Amikor az egész család együtt van és ő is, inkább úgy irányítom a beszélgetést, hogy ne kelljen tegeznem őket. Nagyon rossz. Ti mit tennétek?
2013. dec. 18. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
Örülj annak, hogy téged szeretnek annyira hogy tegezhesd őket.
2013. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Azért ez tényleg kínos. Esetleg négyszemközt megkérdezhetnéd a szülőktől a másik lány miért nem tegezi őket. Vagy elmondani hogy érzel.
2013. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

A lány akkor még 19 volt Te meg már most 25 vagy. Biztos ez az oka.

Te komoly 25 nő vagy Ő akkor még 19 éves lány. Érted?

Legalább is nekem ez a legracionálisabb válasz.

De az is lehet, hogy csak haladnak a korral, és észre sem vették, hogy Ő még mindig magázza Őket.

(Én is csak később tegezhettem anyósjelöltem).

2013. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem az lesz, hogy majd fel fogják ajánlani neki is, hogy tegezze őket, mert már nagy lány lett.
2013. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

idősebb ismerőseimet magáztam.. ez nem teljesen igaz, mert mindig úgy intéztem a beszélgetést, hogy ne kelljen őket meg szólítanom.

Aztán felajánlották hogy tegeződjünk, én pedig azóta nyugodt szívvel magázok tovább, csak éppen megszólításnál Laci bá Sanyi bá és társaival kezdek :D

2013. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a másik barátnő odakerült, lényegében gyerek volt, aztán valószínűleg megmaradt ez a felállás, nem foglalkoztak többet a témával, egyszerűen megszokták. Szerintem nyugodtan tegezd őket a másik lány előtt, tutira le fog esni nekik, hogy ideje lenne neki is szólni, hogy áttérhet a tegeződésre, ha már veled úgyis tegeződnek.
2013. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem, mi a gond?


Tegezd őket.

A tesó barátnőjével máshogy járatódtak be a dolgok, de majd biztos, hogy neki is felajánlják, bár nehéz átszokni.


Ne parázz, tegezd őket, majd ő is fogja.


A szülők nyilván "lazultak" közben, de a régebbi kapcsolatokat nehezebb ezen átfuttatni.

2013. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Megkérdezném a családtagokat négyszemközt, hatszemközt, hogy vele miért nem tegeződnek.

Nekünk is volt egy igen furcsa dolog, mi a nagynagybátyámat nem tegeztük soha anyukámmal, és egyszer bekerült a családba egy szerető és a kislánya, és ők, a kislányt is beleértve ohne zsenir letegezték, és a jelenlétünkben is mindig tegezték a (amúgy 80-on felüli!) bácsit.

2013. dec. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, én tegezem párom szüleit, leendő sógornőm 28 és még mindig magázza őket:) Mindkettőnknek felajánlották, de neki nem megy. Szüleimet is megismerték, ők is felajánlották, de Szilvi néninek és Laci bácsinak hívja őket:)
2013. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a 19-25 közötti különbség a válasz,legalábbis nekem is ez jutott elsőre eszembe..Aztán már úgy maradt,le megszokták és le se esett nekik..
2013. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!