Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha apukám...

Mit csináljak ha apukám élettársának a lánya így viselkedik?

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy apukámnak augusztus óta van egy ú élettársa,akinek van egy lánya.És most a karácsonyi szünetben voltam 4 napot apukámnál.Megyek be a szobámba,erre látom,hogy más cuccai vannak ott,meg egy csomó poszter van fent a falon valami énekesekről.Odamegyek apukámhoz,és kérdőre vonom,hogy mégis ki lakik az én szobámba(egyébként egy nagy házról 5 szobásról,beszélünk).Erre apukám mondja,hogy az a szoba a Lauráé(így hívják a csajt).Ezen kiakadtam,mert úgy volt megbeszélve,hogy az én szobám MELLETTI hálószoba lesz az övé.Apukám erre azt mondta,hogy a Laura azt mondta neki,hogy az a szoba neki kicsi,így megengdték neki,hogy az én hálószobámba költözzön,mondván,hogy én amúgy ritkán jövök,ami nem igaz,mert minden 2. hétvégén ott vagyok. Egyébként ami Laura eredeti szobája lett volna,az nem kicsi.

A másik dolog amin kiakadtam,hogy a csaj majdnem egy órán keresztül folyatta magára a melegvizet zuhanyzáskor,tehát nekem már alig maradt.

Meg a csaj,állandóan cukkol,apu meg az élettársa Laura pártját fogják.Plussz a lány állandóan cikiz a nevem miatt.Pedig nekem tetszik a nevem.

Mit tegyek?

(Egyébként én is meg Laura is 15 évesek vagyunk)


2014. jan. 5. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
K*pja be, bocsi ennyit tudok mondani. Egyébként mi a neved, ami számára olyan fura? És apukád miért őt védi? Értesd meg apukáddal, hogy te abban a szobában nőttél fel, ha nem fér be a s*gge abba a szobába akkor költözzön a pincébe.
2014. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
1.szívd fel magad 2.kövess el vmi keményet de olyat ami amúgy is rá vallana (de közben légy kedves vele)3.érd el h ő legyen a rossz lány4.mindenki őt fogja basztani:D
2014. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Égesd el a cuccait, vagy dobd ki őket az ablakon.
2014. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez a lány nem viccként írta amit írt, és titeket is rohadtul idegesítene egy ilyen dolog szerintem, szóval nem kell itt szórakozni.
2014. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én bírom a humort,de azért légyszi,normális válaszokat!

Egyébként Tekla a nevem. Nem tom miért olyan fura.

2014. jan. 5. 13:59
 6/12 anonim válasza:
82%

Azt gondolom nehéz helyzetben vagy! Próbálj megértő lenni, és fogadd el a másik hálószobát. A lánnyal is, és az apukáddal, valamint az élettársával üljetek le közösen, és mond el, hogy mennyire fontos lenne neked az, ha normális lenne a kapcsolatotok. Mond el neki, hogy elfogadod, hogy új kapcsolata van, mert fontos a számodra az apukád, és Laurát is megérted, hogy neki meg az anyukája fontos. Mivel nekik akartok jót, együtt kell működnötök. Légy szelíd végig, és egyszer se emeld fel a hangod! Azért légy határozott. Éreztesd, hogy nem a lánnyal van bajod, hanem a viselkedésével. Kérd meg, hogy ha Te elfogadod Őt, mint "új" családtagot, Ő is tegye ezt.

A lány egyszerűen féltékeny szerintem. Legyél érettebb, és ez látszódjon a viselkedéseden, bármit is csinál a másik. Apukáddal mindig légy őszinte, és nyílt. Kitartás, és türelem!.

2014. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi! :)
2014. jan. 5. 14:04
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Tégla. Ezért fura. Vágj vissza így: Laura, a ruháiddal tele a kuka.
2014. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez szép név egy határozott név:Daz avatárból a földidomárok jutnak az eszembe mert azok úgy idomitanak földet ha biztosak magukban és kemények:Dés ez a név olyan földidomáros:D(nem sértésnek szántam)
2014. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ne fújd fel a dolgot. Költözz át a másik szobába. Elvégre az se kicsi. És legközelebb te menj elsőnek zuhanyozni.
2014. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!