Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki gyerekkorába...

Van olyan, aki gyerekkorába visszahúzódos befeléfordulós, társaság kerülö volt, és nagyon szeretett egyedül lenni, de mikor saját családja lett, nem tudja ezt a régi hangulatott visszahozni az életébe mellettük pótcselekvésre adta a fejét?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire gondolsz?

Pl. iszik, vagy elkezd sokat enni?

2009. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen gyerek voltam. Felnőttként kicsit megmaradt ez a tulajdonság bennem, szeretek egyedül lenni, de ha társaságban vagyok, az sem "zavar". Nekem nincsenek ún. "pótcselekvéseim".
2009. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Édesség evés és költekezés, vagyis vásárlás.
2009. nov. 30. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az édességevés, költekezés (=pótcselekvések) inkább konkrétabb zavaró, problémás esetekre vezethetőek vissza.
2009. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor hasonló cipőben járok.

Én is ilyen gyerek voltam, felnőttként is igénylem az egyedüllétet.

Nálam annyival másabb, hogy én hosszú évek óta bulimiás vagyok és ezért nem tudok egy "jóízűt" enni a párom előtt, ő azt hiszi madáradagokat eszem, aztán persze alig várom, hogy egyedül maradjak és jöhet a többi...

Sokszor belegondolok, hogy miért jó ez nekem?

Semmi értelme.

És ésszel tudom, hogy ezerszer többet ér egy párommal eltöltött pár óra, mint az egyedüllét és az értelmetlen cselekvések.

Nálam is előfordul ok nélküli költekezés, bár ez nálam általában élelmiszer.


Érdekes dolog ez. A mostani kapcsolatom olyan harmonikus, mint még soha egyik előző sem, nagyon boldog vagyok, mégis néha rámjön ez az érzés, hogy maradjak már egyedül egy keveset.

Aztán mikor elmegy, már abban a pillanatban hiányzik és jön az evés, vagy az alkohol...

Hülye ördögi kör, valami baj van a fejemmel az tuti :))

2009. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!