Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám most tényleg csalódott?

Anyukám most tényleg csalódott?

Figyelt kérdés
Buta kérdés lesz,de kellemetlenül érzem magam,és gondoltam hátha veletek is volt hasonló,és tudtok segíteni.Anyu ma egész nap maszekolt,és az összes pénzt amit összeszedett rámforditotta,az új számítógépemhez vettünk kiegészítőket.De nem figyeltünk oda,és véletlenül vezeték nélküli egér-billentyűt vettünk ami nagyon nem jó,de sajnoscsak itthon derült ki.Ezt ő is tudja,hogy ez nem lesz túl jó.És most nagyon bánt,hogy rámpazarolt egy csomó pénzt,gyakorlatilag fölöslegesen,mert úgysem nagyon fogom tudni használni.Én reagálom túl,vagy most ő is rosszul érezheti magát?
2009. dec. 1. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem jó? Elromlott? Vagy nem működik? Nekem is az van, kb. 5 éve és kitűnően működik. Cseréltessétek ki, ha nem jó. Próbáljátok ki a helyszínen.
2009. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A blokkal menj vissza a bolta, ott ki lehet cserélni egy megfelelöre.
2009. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De teljesen jó,csak nem igazán játékra valóak a vezeték nélküli cuccok + szerintem amennyit én használom pár nap alatt lemerül.

És ha semmi baja a terméknek,csak visszamegyek,hogy "mégsem ilyet akartam venni", visszacserélik?

2009. dec. 1. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem jó? Meg is bolondulnék, ha madzagos egerem és billentyűzetem lenne. Semmi gond ezzel, nagyon praktikus.

Ha pedig nem működik, akkor vidd vissza és cseréld ki.

2009. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyszer kellett a billben elemet cserélni, bár még működött, de nekem gyanús volt már, hogy miért nem merül már le. Jó, hogy megnéztem, mert már kezdtek folyni az elemek, de még ekkor is hibátlanul működött. Az egérben meg aksi van, felteszed a töltőre, aztán feltölt és kész. Órákig lehet játszani vele, annál több meg nem is kell :) (Első vagyok).
2009. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez csak szokas dolga.De ha ugy erzed hogy rosszul vasaroltatok, menj vissza a boltba es mond meg hogy otthon vetted eszre hogy vezetek nelkuli es szeretned kicserelni.

Ha nem cserelik ki,es valoban rovid hasznalat utan tonkre menne, akkor pedig ki kell majd cserelniuk.

2009. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy ajándékba vetted és szeretnéd kicserélni, mert az illetőnek nem tetszene (mert mondta ma):D
2009. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Blokk ellenében visszacserélik,nem kell parázni;)
2009. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Parom is vezetek nelkuli egerrel jatszik, nem is tudna massal mar :) Jo lesz az, nyugi.
2009. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És akkor egy kis off :) Mennyi idő mire lemerül egy ilyen egér? Nekem 2 normál méretű elemmel működik,és mivel hárman használjuk a gépet,nagyjából 24/24 be van kapcsolva.
2009. dec. 2. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!