Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apummal cigizni? Mit gondoltok...

Apummal cigizni? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Apukám külön él tőlünk csak évente egyszer találkozunk,kiskorom óta alig tud valamit rólam, legutobbi találkozásunknál,elárultam neki hogy dohányzom,azt hittem,hogy leveszi a fejem vagy kioszt,de nem.úgy reagált,hogy ,,gyere szivjunk el egyet" kérdeztem tőle,hogy nem bánja-e?! Azt mondta amiben egyet értek, hogy nem ő nevel,és neki ahhoz már régen nincs joga hogy kiosszon bármiben is..Ebben én teljesen egyetértek vele,de Ti külső szemmel mit gondoltok? felelőtlenség,vagy jogos? 17L
2009. dec. 1. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha évente egyszer találkoztok,akkor tényleg nincs beleszólása, msárészt meg szeirntem ugyvolt vele hogy őszinte voltál,megtiltani ugysem tudja,igy legalább tud rola.Ha meg ő is dohányzik kicsit hiteltelen lett volna ha a káros hatásokról prédikációt tart.
2009. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

te fogsz idő előtt megpusztulni a dohány miatt ez speciel nem is izgatna, amit nem szeretek, hogy mérgezed a környezetedben lévőket is.



amúgy apád fos szülő, kb, hogy a kérdésre is válaszoljak.

2009. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
s ki mondta hogy nem az?? nem is nevezhető szükőnek hiszen nem ő nevel minket...csak kiváncsi voltam a véleményetekre..ennyi!
2009. dec. 1. 23:27
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Én is furán éreztem magam, amikor szüleim előtt "legálisan" dohányozhattam. De hát tényleg, 17 vagy, nem 13, szóval azért már egy év múlva nagykorú mégiscsak. Szimplán tényleg annyi, hogy valóban nem lenne semmi joga beleszólni, viszont ha már elmondtad, akkor minek csinálna úgy, mintha nem tudna róla.
2009. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Neeem!
2009. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17 évesen én is a szüleim elött dohányoztam,nem tudtak mit tenni,hiszen ha megtilják nekem a dohányzást akkor max nem elöttük szívtam volna. Nincs ebben semmi gáz.
2009. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sincs benne semmi gáz!


23:21es meg egy gyökér, honnan tudod h nem hamarabb fogsz e "megpusztulni" attól a sok szartól amit megeszel?

2009. dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel hoyg szívja akinek erre van szüksége csak tartsa tiszteletben hogy én utáloma szagát, és lehetőleg ne jöjjön a közelembe és ne legyen közeli hozzátartozóm akik iránt még van felelősségérzetem :)
2009. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy, nincs ebben semmi extra, akkor lenne furcsa ha 10 évesen mondaná, szívjunk el együtt egyet :D
2009. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. évente látom apámat, mivel Spanyolországban él. Beültünk valahová, rágyújtott, mondta kérek-e, mondom jöhet:D 18 voltam, de azt nem mondtam el neki, hogy 4 éve cigizem.
2009. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!