Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki tönkrement idegileg...

Ha valaki tönkrement idegileg akkor azt hogyan lehet "visszafordítani"?

Figyelt kérdés
Párom teljesen tönkre lett téve idegileg, én már úgy ismertem meg, hogy iszonyatosan megöregedett a korához képest és nagyon sovány. Az idegtől a mai napig is alig van étvágya. Mit lehetne tenni? Féltem őt.
2014. jan. 17. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Kérdezd meg tőle kivel mit tett, kinek ártott, kinek akart pusztulást hozni az életére és milyen módón és annak a cselekedetének mi a következménye (ha több volt, akkor több következmény is van). Egyből megkapod a választ a kérdésedre. Bár meg kell mondani, amig nem rendezi,nem teszi jóvá az adott illetőknél, addig az állapota csak hanyatlani fog.
2014. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megváltozna az élete, körülményei olyan irányba, amit ő szeretne, akkor egyből elmúlna az idegbaja.Ezen kell tehát dolgozni, hogy a negatív hatásokat kiiktatni minél jobban.
2014. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha már orvosi eset, akkor vidd orvoshoz, beutalják az ideggyógyászatra, esetleg szanatóriumba. Néhány hét vagy hónap szanatóriumi kezelés csodákra képes :)
2014. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló soraira reagálok.

Saját tapasztalat alapján.

Én tudatosan jót tettem a számomra fontos emberekkel.Életük jobbá is vált szemmel láthatóan.

Cserébe a sajátom romokban hever.Na ebbe is tönkre lehet menni.

Tehát nem feltétlenül rossz ember az,aki idegileg megborul.

Szerencsés,hogy valaki törődik vele.

Ezt én magamról nem mondhatom el.

2014. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szonata ***** válasza:
52%
Sok, sok szeretet, odafigyelés,beszélgetés. Az orvos felírja a sok gyógyszert, melyek letompítják, megváltoztatják az agy kémiáját. Ezt az utat nem javasolnám, mert a gyógyszerbiznisz húzódik a háttérben és nem a beteg tisztelete, gyógyulása.
2018. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4/6

Hasonló cipőben járok

Lassan 1éve kapok kezelést, hogy talpra álljak

2018. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!