Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy depressziós?...

Lehetséges hogy depressziós? Vagy csak jó szinész, Én meg mindent elhiszek?

Figyelt kérdés
10 éve ismerem a párom 1 éve a férjem.3 évig külön voltunk(elhagyott),megnösült és el is vált.Utána ujra megkeresett.Sok anyagi dolgot(tartozást,vásárlást)eltitkolt és ma is ezt teszi,de válasz nincs hova költi,inkább azt hazudja nem kapott fizut.A felelösség sem érdekli(csekkek és az 1éves kisfiunk jóléte).Azt mondja depressziós,persze orvoshoz sem megy.Már tényleg nem tudom mi legyen!
2009. dec. 2. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Csak azt mondd meg, hogyha te ezt mind tudod róla, akkor mit csinálsz még mindig vele és miért szültél egy ilyen embernek gyereket? Itt nem a depresszió a legnagyobb gond, ne mondd már, hogy ilyen fontos dolgokat rá lehet ilyenre fogni és te nem veszed észre, hogy átver! De -ne is haragudj- te vagy buta, hogy hagyod, hogy veled bármit megcsináljon.
2009. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondold végig: mi a depresszió? Vannak neki erre mutató tünetek? Ha valaki depressziós az ált. pénzt szokott elsúvasztani és nem törődik a családjával? És elvesz egy másik nőt, aztán ha nem jött be a lóval, jó a szamár is alapon visszamegy hozzád?
2009. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ismerzs 10 éve egy embert, aki 3 évre elhagyott, hazudik, nem érdeklik az anyagiak, a felelősség. de neked aza fantasztikus ötleted támadt, hogy 1 éve ezek ellenére hozzámész, sőt még gyereket is szülsz neki.

Most mit mondjak? Tudtad, hoyg mibe mész bele. Ha már nem bírod, akkor szállj ki belőle. Ha ez kell neked, akkor ne panaszkodj.

2009. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogd a fiad és kezd új életet. Tudom,hogy könnyű mondani,de nem lett volna szabad visszafogadnod. Attól,hogy valaki depressziós nem szórja el a pénzét... Ennyi erővel simán kitarthat más nőt. Gondolj bele,hogy mi lesz veletek ha így megy ez 10 év múlva is. Ha véleménye szerint depressziós,akkor kérd meg,hogy veled együtt menjen el dokihoz és kezeltesse magát. Tudod azt szokták mondani,hogy mindenkit annyira használnak ki amennyire hagyja magát. Mond el neki,hogy ez nem mehet tovább és vagy megvltozik(ha kel orvosi segítséggel) vagy elveszít titeket. Nem hinném,hogy jó a kisfiadnak,ha azt látja,hogy apuka mindent elszór,anyuka meg nagy nehezen előteremti a szökséges dolgokat és közben majd meg szakad és boldogtalan.
2009. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó színész, hanem te nem veszed észre, hogy végig becsapott! Hova megy el a pénz? Miért nem tud elszámolni vele? Biztos, hogy nem a depressziótól, mert azt nem kezelteti! Neked kell változtatni, ébredj fel, becsap és ha elnézed neki, egy életre így fogtok élni. Ilyen embernek szültél gyereket, mikor ismerted? Valóban igaz, hogy mindenkit annyira lehet kihasználni, amíg hagyja magát...
2009. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál,h kihasznál?!Elhagyott,megnősült,majd vissza somfordált...te megbocsájtottál,hozzámentél szültél egy babát(ami a világ legszebb dolga,de nem mindegy,h kinek,és milyen helyzetbe)és beveszel minden maszlagot.Hát,nem vagy könnyű helyzetben.Valószínűleg a gyerkőccel sikerült megfognia téged,mivel ő tudja,h így nem nagyon ugrálhatsz.Nagyon ügyes!Emellett persze egy gusztustalan,számító ember.A helyedben én gyorsan elhúznám a csíkot(amennyiben módod van rá,és nem vagy kiszolgáltatva neki),és elfelejteném örökre(már amennyire ez megoldható a közös gyerek miatt).Valljuk be,elég naiv voltál.2 gyerekes anyuka
2009. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az apósom dettó ez. Hazudik ezerrel, hogy hol a pénz. Bár volt egy időszak, mikor zsarolták, akkor oda ment a pénz, lehet most is. De arra is gondoltam, hogy másik családja is van esetleg....

Nem értem, miért nem tudod, hogy mi legyen???? Ha magadat nem is nézed, szerintem a fiad érdekében ennek a kapcsolatnak vess véget, mert ez nem felelősségteljes viselkedés. A fiad elé ilyen apa és férfi mintát állítasz. Normális vagy??????

2009. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a nem totál hülyének nézö véleményeket.
2009. dec. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!