Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért én rontok el mindent?...

Mért én rontok el mindent? (lent. )

Figyelt kérdés

Mért én vagyok állandóan az,aki elrontja a boldog családot??? Mindig mindent szarul csinálok.Multkor is azért kapta fel apa a vizet,mert nem a régi kenyeret ettem meg(általában reggel szoktam 1 kis kakaóval.)Vágtam 1 friss szeletet és apám egyből: Ottvan a régi kenyér azt egyed meg mert mindig nekem kell!

Erre anyám mindent otthagyott a vacsoránál és apuval elkeztek vitatkozni..:(

én meg inkább bementem a szobámba és hiába de eltörött as mécses..

Mért én rontok el mindent????????


2009. dec. 2. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Apuddal van a gond. Miért baj, ha másikból szeltél?
2009. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez van, fontos, hogy tudd, hogy ez NEM a te hibád. ha alapvető konfliktus van a házastársak között, gyakran ilyen butaságokból indítják ki a veszekedést, mivel egymással nem tudnak dűlőre jutni, inkább a gyerekkel vitatkoznak sokszor. nehéz helyzet, de ne aggódj. hány éves vagy?
2009. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ma eszitek a tegnapi kenyeret, holnap meg a mait? :S
2009. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mindig mindennel van baja. Ha max 2 tantárgyból kell tanulni és fél óra alatt megvagyok vele már "Mivan már készis vagy?" meg stb...

Meg állítólag "Gépmániás"vagyok. Örülök ha hétköznap 1 órát gépezek hétvégén meg max 5 órát...

2009. dec. 2. 18:09
 5/9 A kérdező kommentje:
14,dec 20-án 15.
2009. dec. 2. 18:10
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem rontasz el te semmit, a probléma ami leírtál egy kis apróság, egy szülő, ha ilyen lényegtelen apróságért is bántja a gyermekét, akkor a hiba nála, és nem a gyereknél van. Nem szabad hogy ezeket magadra vedd. Nagyon kevés az amit leírtál, így nem is akarok ez alapján a szüleidről ítéletet alkotni, de nem szabad hogy úgy érezd, te rontod el a dolgokat. Biztos sok problémával küszködhetnek a szüleid és hát az ember sokszor a szerettein vezeti le a feszültséget. Ez nem jó, de sajnos attól még így van. Ha úgy érzed igazságtalanul bántanak, várd meg az alkalmas pillanatot (amikor mindenki jókedvű, kipihent) és akkor hozd fel hogy szeretnél velük beszélni, és mondd el őszintén hogy érzed magad - biztos ők is próbálnak majd türelmesebbek lenni.
2009. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de ha beszélek is erről utánna meg ők ketten megint már plafonon vannak. problémákról meg nem tudok..

de ez már azóta van így amióta leköltözött apa hozzánk(1éve addig máshol lakott munkahelye miatt,most nyugdíjas.)

Akkor még hétvégén jött haza és sokkal jobb volt mert nem csesztetett senki semmivel...most is ha 5öst hozok haza csak annyi h:"ügyes vagy" amikor meg 3-ast 2-est vagy netalántán 1-est akkor meg 1-2 órán keresztül megy a rizsa....

2009. dec. 2. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész NEM A TE HIBÁD. Nagyot változott az életetek hogy most egész nap otthon unatkozik az apukád hísz eddig csak látogatóba jött. Együtt élni valakivel streszes és mindketten rajtad vezetik le a feszültséget mert nincs más. Téleg a legfontosabb hogy magadban tudatosisd hogy nem nálad van a gond. Probálj meg közös családi progikat szervezni hogy össze rázodgyatok. Apudnak se ártana valami elfoglaltsság napközben.
2009. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegényem!Te jó ég!Nem te rontottad ezt el..:( apud..

ne már a kenyéren vesszetek össze!!Nem apa az ilyen,aki a gyerekétől irigyli a jobbat!Á!Én anyámmal azon vitatkozok NÉHA,hogy én eszem a régi kenyeret,és mondja,hogy miért nem vágok az újból?Meg apám is múltkor tök jó fej volt,mondja,hogy anyád hozott ilyen sz.r barna kenyeret,hozok én neked finomabbat...XD

Pedig máskor apám tök bunkó velem..

de nekem mindig van egy vigaszom:

Egyszer úgyis külön fogok tőlük élni,ha nem,mert én öröklöm a lakást,akkor meg ők fognak menni a kisházba(mellettünk van,a mién,mert mi építettük 2007-ben)

A válaszom az,hogy nem te rontassz el mindent,hanem ez a nyugdíjasok gondja,kicsit begyöpösödött az életfelfogásuk..én nem fogok így bánni a gyerekemmel,de anyudra úgy látom,hogy mindig támaszkodhatsz.Vigyázz magadra!Reménykedj,hogy mindez gyorsan elmúljon!Ne törd magad..apud miatt KÁR STRESSZELNI!Csak elrontod így az életedet..én is voltam már apám miatt lelkileg k.o.-ba,de végülis kimásztam:ZENE,ZENE,ZENE,BARÁTOK,ZENE,ZENE,ZENE.Sokat gondolkodtam,hogy miként lehetne változtatni apámon:de nem tudok változtatni rajta-hisz apám az apám,anyám az anyám-ÉS ÉN ÉN VAGYOK.

Remélem részben tudtam segíteni.

2009. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!