Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznétek ha a párotok a...

Mit éreznétek ha a párotok a szülei születésnapjára, nagy családi összejövetelre (ahol mindenki ott lesz) a volt párjával és a közös gyerekükkel menne?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát iszonyúan rosszul esne a dolog! És úgy érezném, hogy én nem jelentek neki semmit. :(
2009. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a viszonyunk, ha még be sem lettem mutatva, akkor megérteném. Ha már "hivatalosan" is a barátnője vagyok, akkor nagyon csodálkoznék.
2009. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék azon,hogy mit keresek egy ilyen ember mellett akinek ennyit számítok csak.
2009. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól h van közös gyerek még mehetnek külön... Te a pároddal, az exe meg a gyerekkel. Ha van új párja akkor vele... Nem is értem ez hogy merül fel..
2009. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha te is ott vagy,akkor nem gond.A gyerek a nagyszülők unokája is,nem csak a párod gyereke.

Ha viszont téged nem hív el,akkor ezt a dolgot tisztáznotok kellene.Mióta vagytok együtt? Ismernek a szülei?Komolyan gondoljátok együtt a jövőtöket?Vele beszéld meg,mert csak ő tud neked megnyugtató választ adni.

2009. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyet egyszer tenne meg velem, többször nem lenne rá alkalma. Nem is mondta előre hogy ezt szándékozik tenni, csak nyíltan megalázott?
2009. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szülőknek fontos az unokájuk és nagy valószínűség szerint a exmenny is fontosabb nálad.

Szóval ideje lelépni.

2009. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sógornőméknél ez volt. A volt férje szüleihez mindig sógornőmmel, vagyis az exnejjel ment.

Nekem az lett volna a fura, ha az új kis nőcskét viszi a férj a gyerekekkel.

2009. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 09.04-es: ha exnej, akkor legfeljebb EX-sógornő lehet. Ha exnej, akkor azt jelenti, befejezett egy kapcsolatot, lezárta. Ha ezt megtette, akkor az új kapcsolat, az új "pár" (nem tudom feleség vagy élettárs, mert nem írta a kérdező, de mindenképpen a párja) nem nőcske, hanem a legális és valós kapcsolat. És ha a férfi az ex-szel megy a családi összejövetelekre, akkor talán nem kellett volna ex-szé tenni a volt kedvest, vagy nem kell újba kezdeni, de amit tett, az megalázó, aki nő ezt eltűri.... hát először is azt csak szánni tudom, mert még az a férfi nem született meg a Földre, aki mondjuk ezt velem megtehetné, ugyanakkor sajnálom is. Mindenképpen azt üzenem ne hagyja magát!!!!!
2009. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19:46


A sógornőm még mindig, mivel ő a férjem nővére. Tehát nem ex-sógornő, ha már ennyire szőrszálhasogatni akarsz.


Nem értem amúgy, hogy a volt házasok miért ne tarthatnák meg a jó kapcsolatot a válás után is? A volt férje szülei ismerik az új lányt, de sógornőmet szinte a lányukként szeretik. Így az ő kérésük volt, hogy karácsonyra, húsvétra stb. a fiuk ne a barátnőt hozza el.

2009. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!