Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal 7 éve vagyunk együtt...

Párommal 7 éve vagyunk együtt van egy 13 hónapos kislányunk, én itthon vagyok a babával a párom dolgozik. Sokszor úgy érzem, h tiszteletlen velem. Nem értem miért? .

Figyelt kérdés
Pl: beszól, nézem a tv-t este amikor a gyerek már alszik bejön és átkapcsolja a tv-t előfordult az is h kikapcsolta, szóval olyan mintha kötözködne velem. van két gyereke az előző házasságából, két hetente ott vannak a gyerekek én olyankor főzök három fogást meg pakolok utánuk és amikor rendet rakok, előfordul h fél óra se telik el és pl: a konyhába koszos tányért ott hagyják vagy előveszik a kenyeret ott hagyják én kérem őket h legalább ha nem is mossa el a tányér rakja a mosogató gépbe, de nem teszi inkább azért is ott hagyja szóval nem tudom h ez miért jó? De sok ilyen apró dolog egy idő után már nagyon idegesítő. szóval nem tudom h kezeljem ezeket a dolgokat, de nem bírom ki hogy ne szóljak ért. Lehet én vagyok aki ezt eltúlozza, de ez olyan mintha semmibe vennék a "munkámat".
2014. jan. 21. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
És ez mostanában kezdődött? Régen nem volt ilyen?
2014. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Azért a leírásodba vannak túlzások is! Nem akarok belemenni, de ahogy leszűrtem ennyiből, azért szerintem Te se lehetsz piskóta. Nyílván az otthon töltött idő is az ember agyára megy, másként viselkednél és toleránsabb lennél ha több időt lennél emberek között. Szerintem kezdj el visszarázódni az életbe és helyre áll az egyensúly! De komolyan mondom! Saját tapasztalat!
2014. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Meg kell kérni szépen, hogy ha ő a gyerekek apja, akkor mutasson jó példát a saját gyerekeinek és viselkedjen úgy, mint egy anyaszívű apa. Hiszen ha a gyerekek nálatok vannak, akkor Te nem vagy azoknak a gyerekeknek az anyja, tehát neki az anyai és apai szerepet is be kell tölteni abban az időszakban. Vagyis Ne Te főzz, hanem Ő és az egyéb teendőket is végezze csak el. Ne Te lásd vendégül az idegen gyerekeket, hanem az apjuk adja nekik az őáltala készítettet. Úgy gondolom, hogy ez a NORMÁLIS.
2014. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Lepontoztok, mert azt gondoljátok hogy csak annak lehet igaza aki a gyerekkel otthon van.

Szerintem meg nem. Ha baj van, akkor érdemes mindkét fél felelősségét megvizsgálni. Mert így csak szubjektív a véleményetek, tehát fabatkát se ér. Sőt, pontoztok, de tanácsot senki sem tud adni neki. Könnyű így okoskodni.

2014. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó lenne egy kicsit kimozdulni lazítani, de a babámat sajnos nem tudom kire hagyni az anyósomra nem számíthatok két hónapos volt a kislányom amikor eljött hozzá h meglátogassa azóta csak akkor jön ha mi tartunk vmilyen szüli vagy névnapot és hívjuk. Az anyukám meg külföldön él, a tesóm fiú és rengeteget dolgozik éjjel is, a barátnőm szintén vállalkozó és sokat dolgozik ráadásul neki is van gyereke szóval nem nagyon tudok elmenni, csak ha a párom hazajön. Hétvégente se járunk sehová ha én nem mondom, h menjünk el akkor a párom állandóan itthon ülne.
2014. jan. 21. 12:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak Te segíthetsz magadon. Ha ezt ilyen nehéz megoldani, gondold el mi lesz ha majd vissza akarsz menni dolgozni...
2014. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Semmi izgi nincs az életünkbe és az hogy ez mellé meg még kötözködik is. Egyébként szeretem őt hiszen szültem neki egy babát csak ezek a dolgok kiborítanak ha elbeszélgetünk, akkor ideig óráig figyel az ilyen dolgokra de aztán ugyanúgy megy minden tovább. :(
2014. jan. 21. 12:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos nem lesz könnyű akkor se de muszáj lesz megoldani.
2014. jan. 21. 12:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt mondod, úgy érzed nem tisztel. Ebben az esetben, Neked kell tenned magadért. A családos élet, nem mindig tartogat izgalmakat (pozitív értelemben), nem akarom befeketíteni, de vannak időszakok amikor kifejezetten monoton. Ezen túl kell esni. Viszont, ha változásra vágysz, azért tenned kell. Akár nagy dolgokat. Ne nekem keljen kimondani. Gyere rá saját magadtól. Fejlődj, próbálj meg újra szép és értékes lenni, ne csak anyaként.
2014. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem illetek össze, ennyi. Lakva ismeri meg egymást az ember és neki ilyen az igazi énje, ez van. Nem tudod átírni. Ha nem tisztel, akkor rosszul választottál. Én inkább vagyok egyedül, mint egy olyan emberrel, aki nem tisztel.
2014. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!