Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lovagolnak ebben a...

Miért lovagolnak ebben a kategóriában annyit azon, ha egy idősebb nőnek (35-40+) fiatal pasija van?

Figyelt kérdés

Nem értem, h mit kell ezen csodálkozni meg megszólni a másikat, hogy " Fiatal f*z kell neki" meg "hajtja a vére".

Attól, hogy 40 éves lett egy nő meg esetleg vannak gyerekei nem azt jelentik, hogy akkor nincsenek vágyai meg hogy megvakult volna.

Arról nem is beszélve, hogy neki is jól esik, hogy 40 évesen még nőként tekintenek rá a férfiak, főleg a fiatalok.

Ahogy egy 40 éves férfi szívesen veszi egy fiatal nő közeledését, ugyan úgy tetszik egy 40-es nőnek is, hogy egy fiatal pasi akarja őt, még ha csak annyiról is van szó, hogy egy órára ágyba bújjanak..

Vagy szimplán irigyek a nők??



2014. jan. 21. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindenben így van, ha egy férfi csinálja, akkor természetes, sőt még menő is, ha egy nő, akkor az biztos K!

És sokszor az emberek hajlamosak azt elítélni, aki nem olyan szerencsés, hogy olyan párt talált volna, hogy huszonéves korától élete végéig ugyanazzal a férfival van házasságban. Pedig az élet nem ilyen egyszerű, nem kell mindenkit rossznak nézni, akinek nem úgy alakult az élete, mint neki.

2014. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanúgy leszólják azokat a pasasokat is, akik tinilányokra hajtanak. Van egy-két ilyen nagy korkülönbséggel is jól működő kapcsolatok, de sajnos ezek többségét a hiúság és az érdek hajtja, úgyhogy gáz.
2014. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Aki fiatalabb pasival leáll annak egészségére.En nem itélem el õket, jól teszik éljenek is. Csak majd késõbb nem minden esetben, de a csalódást is fel kell tudni dolgozni, ebben a korban sokkal nehezebb.
2014. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint sosem foglalkozom azzal ki mit mond.

Engem messze nem érdekel ha valaki 20-30 évvel idősebb pasival vagy nővel él együtt. Nem a kor számít, hanem az, hogy ki mennyi idősnek érzi magát.

Ismerek olyan lányt aki 18 éves, mégis úgy viselkedik mintha 50 éves lenne..Fárasztó, unalmas. Ismerek olyan 60 éves férfit aki simán felvehetné a versenyt egy 25 éves férfival..

Az számít ki hogy érzi magát..

Csak megsúgom: Én 42 éves vagyok a férjem 32 éves.12 éve élünk boldog házasságban.. Nálunk a családban senki nem botránkozott meg, a közvetlen környezetem sem irigykedik, vagy pocskondiáz..

2014. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

ma 12:50

Te végtelenül buta ember lehetsz...

2014. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De ezen általában csak nők botránkoznak.

Holott szerintem ha lenne lehetőségük, ők se hagynának ki egy fiatal, vonzó pasival egy éjszakát!

2014. jan. 21. 12:53
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Na pont ez az!

Kortól és korkülönbség nélkül bárkiben lehet csalódni, ez nem ezen múlik.

És a fiatalabb, nem azt jelenti, hogy 20-30 év körkülönbség. Az lehet 5-10 év is, ami szerintem nem sok, de már azért is leszólják az embert.

2014. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

38 éves nő vagyok, párom 31. Májusban házasodunk.

Soha nem hisztiztem, hogy költözzünk össze, és vegyen el.


Ezeket a döntéseket ő maga hozta meg. Ráadásul házasságot úgy, hogy előtte nem sokkal beszélgettünk, és mondtam, hogy ez nekem nem is fontos.


Ez nálunk egy működő kapcsolat, egészen az elejétől kezdve nagyon szeretjük egymást, és boldogok vagyunk, mindkét család és a barátok elfogadnak minket, más meg nem érdekel.

2014. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
50%
szerintem pont hogy forditott esetben gázabb a dolog fiatal csaj-érett férfi, ilyenkor sanszosabb hogy nem csak tisztán az érzelmek dominálnak hanem a férfi anyagi háttere, egzisztenciája is, de annyira elenyésző hogy érett nők fiatal férfiakra buknának, (ők is még idősebbet akarnak) hogy szinte emlitésre sem méltó
2014. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%
Ha te jól érzed magad a pasiddal, akkor tojj nagy ívben mások véleményére. Viszont megértem azokat akik nem nézik ezt jó szemmel, mert a természet rendje hogy a nőknek idősebb pasijuk legyen, és ez is a megszokott norma.
2014. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!