Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kiállhatatlan vagyok?...

Tényleg kiállhatatlan vagyok? Hasonló problémám van mint a pár sorral lejebb irt hölgynek, de az enyém komolyabb, elküldött miatta a párom

Figyelt kérdés

Nagyon kemény, véleményét őszintén kimondó nő vagyok, aki nem engedi hogy mások nem illő szavakkal (trágár) illesség. Ezt a párom nem tollerálta. Amikor leköltöztem hozzá, épp akkor tudtuk meg hogy bébink lesz. Bp-ről költöztem vidékre, előtte 2 munkahelyem volt, capoeiráztam és táncoltam, nyelvet tanultam. Vidéken csak a háztartás, idegen környezetben reggeltől estig csak a bébim növekedésével voltam elfoglalva. Szeretetre vágytam, amit a terhesség 4. hónapjától egyre kevesebbet kaptam. Első házasságából van két gyermeke, akiknek nem vagyok szimpatikus, nem szerettek átjönni. Nem kértem tőlük sokat - tél volt - hogy a cipőjükkel ne menjenek végig a lakásban és a szőnyegen, ill. a nagyobbik ne a számitógép felett egyen. Amikor itt voltak, társasoztunk, könyvet olvastunk, kártyáztunk, a kislánnyal rajzoltam, a fiúval számitógépeztünk. A strandon a a kislányt 6-7 hónapos terhesen húzogattam - pedig veszélyeztetett voltam végig. Már át sem jönnek

Tudom hogy megváltoztam, régen mosolygós, segitőkész, udvarias voltam, most meg mindenben a problémákat látom. Én a terhesség után nem kaptam vissza a sportos alakom, még mindig teltebb vagyok has környékén. Depressziom miatt orvoshoz járok és gyógyszert szedek.


2009. dec. 3. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, megmutatnád melyik kérdés volt az?

Nekem az tűnt fel, hogy te kmény vagy de más nem lehet az? Hát ez így nem fair. Meg szerintem a gyerekeknek sem pattogni. Ha nem kedvelnek hát nem kedvelnek, ne te küzd ezért ha nem tettél nekik semmi rosszat. Ha meg a másik szülő beszéli tele a fejüket akkor főleg. Mert abból úgyse lesz semmi "hogy bezzeg én veszélyezetetten húzgáltam őket", ha teszünk valamit azt elvárás nélkül kell.

2009. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Biztosan nem kiállhatatlan vagy,csak alapvetően szigorú,és kicsit talán nehéz természetű,amihez még párosul a depresszió is.Ez biztosan megijeszti a környezetedet,és úgy jön ki,mintha egy hárpia lennél,aki egész nap azt lesi,mibe lehetne belekötni.Ez biztosan azért van,mert sok teher nyomja a válladat.Ha a gondjaidból megoldódna csak egy is,már mindjárt jobb kedved lennél,és felszabadultabbá válnál.Fontos,hogy kiöntsd a szívedet a párodnak,ha megbeszélitek a dolgokat,az sokat javíthat a helyzeten.

2009. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem-nem sokat irtam gyorsan, összekeverve.

Más is lehet kemény. És az hogy húztam a vizben sem felhánytorgatás, hanem azért bánt, mert ezek a dolgok minuszba mennek a gyerkeknél, csak az marad meg, hogy - és tényleg szépen kértem meg őket - hogy a cipőt vegyék le.


A másik, meg tényleg sok teher van a vállamon, sok gondom van, ezeket a párommal már megbeszéltük.


A gyerekeket nem ő oltja, hanem a volt felesége és nem csak ellenem, hanem az apjuk ellen is.

2009. dec. 3. 18:38
 4/10 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet a keménységet elhagyni?

Anyám mindig kemény volt velem, gyengédséget nem tanultam, elzavart otthonról, és még keményebbé váltam. 14 évig éltem egyedül, szeretnék gyengébb lenni de nem tudom hogyan kell.

Ebben a párom nem volt partner mikor kértem hogy segitsen


Már szétmentünk, ő nem is fog segiteni ebben

Bár még nála élünk

2009. dec. 3. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
ne haragudj én a leírásod alapján kicsit se gondolnálak karakánnak.Egy kemény nő depressziós, meg orvoshoz jár?? Te nem problémát látsz, hanem egy problémahalmaz közepén csücsülsz , és mki nagyívben....Tudom, ez elcsépelt, de én ilyenkor bezonyisten megfognám a babát és vagy egyedül felutaznék Pestre, vagy vkit megkérnék hogy jöjjön le értem... remélem szüleid, rokonaid vannak.
2009. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
én is szókimondó vagyok nem is kicsit.nem értem ,hogy mért vagy a pasi mellett míg előtte tök jó volt az életed.most meg csak rosszat írsz.a gyerekek meg ha nem kedvelnek maradjanak az anyuknál vagy csak akkor menjenek ha az apjuk foglalkozik velük szerintem.van neked egy sajátod.ha a férjednek nem tetszik hááát akkor nem.ja meg ha valamit szól te nem ezért takarítasz, és ha be akarnak cipővel menni otthon tegyék.a hasam nekem is megmaradt, a nőiességem meg elveszett. felülésezek de nincs látszata.depresszióból ki!vagy egy gyönyörű gyermeked ami a világ összes kincsénél többet ér.csak őt nézd mást meg szarj le.bocsi az őszinteségért.
2009. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
A depressziós emberek se nem kemények, se nem erősek. Te sem vagy az.
2009. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szija ,szerintem egyaltalan nem vagy kiallhatatlan ,csak eleged van abbol,hogy masnak mindig megkell felened!Es igazad van a volt feleseg miert uszitja a gyerekeket, ez a legjobb szorakozasa?Elhiszem ,hogy sokkal szomorubb vagy mivel jo elfoglaltsagaid voltak,a tanc a capoeira mind a ketto nagyon lelek feltolto hatasu, es most ott tartasz,hogy csak a haztartas meg a hazimunka,es nem latsz kiutat, es meg fiatalnak erzed, magad ahhoz ,hogy igy eld le az eletedet(Ugyanezt erzem)Mindent felhagytam kikoltoztem kulfoldre paromhoz 2eve,es csak a hazimunka,es enis depresszios lettem pont emiatt, mar a munkamat is abbahagytam(tappenzen vagyok)mert ez a lelki betegseg fizikalis tuneteket produlkal, es nem hagy rendesen mukodni! Valoszinuleg mi jol megertenenk egymast baratilag ,ugyanezt erzem enis...Valamit kell ez ellen tennunk.Neked a koltozest javasolnam,de egyebkent enis mar egyszer majdnem elmentem 3hete,mert teljesen mar megbolondultam mindig az elvaras, de ertunk semmit nem tesznek a pasik,sok szeretet kellene nekunk es nem kapjuk meg ,majd irj,hogy mi van veled??? 21/L
2009. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

21/L

szivesen irnék, de hova?

jó lenne valamilyen módon személyesen beszélnünk


Egyébként költözés lesz, csak még nincs hova

Anyaotthont és elartásit keresek

2009. dec. 3. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:
szioka az email cimem: borcsok01@freemail.hu irj batran ,enis gondban vagyok,es jo lenne a megoldas!
2009. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!