Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyermek elhelyezésröl szóló...

A gyermek elhelyezésröl szóló határozat másolatát meddig lehet a biroságtol ki kérni? és mennyiért?

Figyelt kérdés
sajnos elkeveredett a határozat :( 2012 december 6-án volt a tárgyalás szerintetek még ki tudom kérni?
2014. jan. 22. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármikor es ingyenes - nekem legalábbis az volt.
2014. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. akkor nem ugy van hogy egy bizonyos idö után megsemisitik?
2014. jan. 22. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármeddig. A leselejtezés annyit jelent, hogy átviszik irattárba, de onnan is ki lehet kérni. (De a 2012-esek még elvileg nem irattározottak!)


A sima másolat az kb. 20-25 Ft/oldal díj, amit a fénymásolóban készpénzzel fizetsz (bírósági másolótól függ a pontos összeg), a hiteles kiadmány (ügyintézéshez az kell, mert az a pecsétes, "eredetivel egyező") pedig 100,- Ft/oldal - és ehhez illetékbélyeg kell.

2014. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bírósági ítéletet soha nem semmisítenek meg. Amúgy érdemes fel írni az ítélet sorszámát, az alapján gyorsan megtalálják. En anno kulfoldre költözés miatt írtam egy emailt a bíróságnak, hogy van-e lehetőség rövidített ítéletet kapni, mivel az eredeti 10 oldal volt es horribilis összeg lett volna a hiteles fordítása - par nap múlva meg is érkezett ajanlott levelkent az eredeti ítélet hiteles másolata es a rövidített változat is. A per/ítélet sorszáma minden bírósági iratodon rajta van, érdemes utánanézni.m
2014. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!