Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Nagyon magányo...

Mi tévő legyek? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy férjem és egy 9 hónapos kisfiam. Egész nap itthon vagyok (H1N1 miatt sehova sem megyek mivel a 9 hónapos fiamat nem lehet beoltatni még). Férjem kb. 7 hónapja éjjel nappal dolgozik ez azt jelenti, hogy hétköznap reggel 7-kor megy el és este átlagba 9-re jön haza. Hétvégén szombaton és vasárnap is dolgozik kb. ugyanígy. Egy hónapba egyszer van itthon vasárnap akkor meg egész nap a csukott ajtó mögött alszik, csak enni jön ki. Borzasztóan egyedül vagyok. Nincs kivel beszégetnem. (az összes barátnőm külföldön van vagy nagyon messze, senki nem látogat meg). Szüleim is dolgoznak és messzebb laknak egy hónapba kétszer látom őket kb. 4 órára. Szeretek a fiammal lenni, de vágyom más társaságára is. A férjemmel már beszéltem erről, de csak annyit mondott. Jussak túl rajta és ne gondoljak rá. Úgy érzem nem ért meg. Egyre inkább elhúzódom tőlle, a szexuális életünk is 0 és én vagyok aki erre panaszkodik ő nem. Most azért írok mert hívott, hogy mivel vidéken van ma már nem jön haza majd csak holnap este, mert ott kell maradnia. Félek, hogy depressziós leszek. Elsírom magam mostanában sokszor. Szerintetek mit tudnék tenni. Néha úgy érzem menekülnöm kéne innen ebből a közegből, persze bármit is tennék csak a fiammal. Ő az aki még tartja bennem a lelket.
2009. dec. 3. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Már bocs, de saját magadnak csináltad ezt a börtönt.

Olyan szánalmas, hogy a sok buta ember retteg egy vacak kis vírustól.

Sétálni nyugodtan lemehetnél a babádtól, influenza mindig is volt, van és lesz is, nem kell bedőlni a médiának.

Nem azt mondom, hogy utazz tömegközlekedéssel, de egy sétába nem halsz bele és a babának is jobb, mint szegényt bezárva tartani levegő nélkül!!

2009. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindennap megyünk sétálni, de akkor is csak én és a gyerek. Boltba is le szoktam menni, de attól még hiányzik az hogy valakivel beszéljek vagy egy közös program.
2009. dec. 3. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hogy sírj! Mozdulj ki egy kicsit, sétálj, nézd az embereket. Rossz lehet egyedül nap mint nap. A párod valójában nem párod, én az írásod alapján robotmunkásnak látom. Ő nem érzi, nincs igénye arra, hogy hármasban legyetek? Vagy megszervezni nagyszülőkkel hogy vasárnap ügyeljenek a picire, hogy ismét kettesben legyetek egy délután erejéig. Sokáig nem lehet ezt húzni, mert már frusztrált vagy, s nem kell sok lépcső a depresszióig.

Keress levelezőtársat, szerintem ez is jó megoldás (én örülnék neked).

Picit nézz magadba, s kérdezd meg a lelkedtől mit szeretnél látni életed végén amikor visszatekintesz.

Fel a fejjel! :)

2009. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is pont effelé halad a barátjával. Csak náluk nincs házasság, se gyerek "csak" együtt laknak. És pont ettől szeretném megmenteni.

Ha gondolod, szívesen beszélgetek Veled msn, levél, és ha bp-i vagy akkor ha minden oké akkor majd ha úgy gondoljuk találkozhatunk. Hiába van barátnőm, nem igazi barátnő akire mindig lehet számítani. Sajnos nincsenek barátaim.:( és vágyok rá. Akinek párja lett a legtöbb mindig a párjával van és így megszakadtak a barátságok...

2009. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne zarkozz be!!! Jo, hogy tudod, hogy menned kell, csinalnod kell valamit, beszelgetned kell, emberek kozott kell hogy legyel.

Menjel el baba klubba, tornazni a kicsivel, vidd el baba uszasra, es mindenfele programra ahova csak lehet! Ismerkedjel meg tobb kismamaval is, hidd el a tobbi kismama is hasonloan van mint te. A ferjuk dolgozik, ok egyedul vannak.

A kisfiadnak is jobb lenne, ha tobb mindenkivel talalkozhatna, nemcsak veled lenne.

A virustol ne feljel! Azt meg a boltban is elkaphatod, vagy a ferjed is hazaviheti, tehat nem tudod magadat megvedeni, hidd el!

Muszaj az embereknek is elmenni dolgozni, bolcsodebe, mindenhova, ha mindenki felne a h1n1-tol, akkor mi lenne, leallna az elet?:)

Menjel, menjel, menjel. Ismerkedj, beszelgess, setalj! Kerdezd meg a vedonodet is, hogy a kozeledben van-e kismami, hozzon ossze vele!

A neten is sok baba-mama oldal van, oda is irjal, ird meg hogy hol laksz, es biztosan lesz jelentkezo akivel megimerkedhetsz!

Vagy kezdjel el Avon-ozni, vagy barmit csinalj, csak hogy kimozdulj otthonrol! A ferjednek pedig mondd meg, hogy foglalkozzon veletek, mert depresziosnak erzed magadat, kerjel tole segitseget, beszelj vele, mondd neki, hogy ertsen meg teged!

A szuleidhez menjel haza minden 2. heten pl. es par napot toltsel ott naluk. Az o kornyekukon is ismerkedjel meg kismamikkal.

Legyen erod, ne zarkozz be, mert csak rosszabb lesz az allapotod.

Esetleg dolgozni nem tudnal visszamenni hamarosan? Akar csak reszmunkaido is? Az is jo lenne.

2009. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem,mit fél mindenki annyira a h1n1-től,a média fújja fel az egészet
2009. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a férjeddel kellene beszélni, mert így tönkre fog menni a családotok, el fogtok távolodni.

csak ő segíthet ezen szerintem.

muszáj ennyit dolgoznia tényleg???

ha nincs enek közös élményeitek, nem vagytok együtt, akkor az borzalmas lehet...:(((

2009. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
...ja, és hol laksz?
2009. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Azert a ferjedet is ertsd meg...ennyit dolgozni neki se kellemes.Gondolom O se surun megy el a haverokkal sorozni,dumalni,meccset nezni.O ez ellen nem tud semmit se tenni,hacsak nem akartok ehen halni.Keress uj baratnoket: pl keress valami baba clubbot ahol a csemete is jol erzi magat es te is tudsz beszelgetni emberekkel.
2009. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, főleg azért, mert ez egy ördögi kör. Más lenne, ha néha rá tudnád bízni a babát valakire. De ahogy így írod, a férjedre nem hiszem, hogy rá tudnád bízni. Esetleg nincs egyetemista ismerősöd, aki pár forintért elvállalná néha, akár egy órácskára a babát? Mert ki kellene mozdulnod! Akár csak sétálni, cukrászdába menni, üzleteket nézni (úgyis itt a karácsony). Muszáj lenne kimozdulni. Férjed sajnos úgy néz ki, tipikusan a szőnyeg alá söpri a problémát. Nem tudom, hogy erre nem fog-e a házasságotok rámenni... Higgadtan beszélgess el vele erről, bár gondolom már megpróbáltad. Sok sikert és kitartást! Másfél éves kislány anyukája.
2009. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!