Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam majd ki ezt a...

Hogy bírjam majd ki ezt a napot? Apám születésnapja.21/L Többi lent.

Figyelt kérdés
Apámnak szombaton lesz az 55. születésnapja,és bulit akar rendezni,amire meg akarja hívni az exem-et,akivel másfél hónapja szakítottunk. Mondtam neki,hogy ez nem túl jó ötlet a részemről,de azt mondja bírjam ki mert ő meg a karja hívni mert attól hogy szakítottunk,ők még haverok maradtak.
2014. jan. 22. 22:02
1 2
 1/15 LamboLover ***** válasza:
0%
Hogy-hogy haverok? Összetörte a pici lánya szívét, vagy nem? Ez így nem okés. De ha tényleg sehogy nem lehet elkerülni akkor ne foglalkozz a sráccal nem érdemli meg.
2014. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni hétvégére valakihez ott aludni?
2014. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 intrepid ***** válasza:
63%
Arra a napra nem tudsz magadnak programot szervezni? Reggel felköszöntöd, és spuri otthonról, akár másnap reggelig. Barátnőkkel, ha van a barátoddal, el lehet tölteni a napot. Ők meg hagy bulizzanak, ahogy akarnak.
2014. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát tudom,hogy nem okés, 1. válaszoló. Ő ezt nem így látja,szerinte én vagyok a hibás amiért,szakítottunk,de nem szoktunk veszekedni ezen. Szinte a fiaként megszerette,de nem tudom miért.
2014. jan. 22. 22:22
 5/15 LamboLover ***** válasza:
Gondolom sokáig együtt voltatok de még ez se mentség, hogy szembeálljon a lányával egy idegenért. Na mindegy, a többinek igaza van reggel köszöntsd fel aztán lépj le nem kell eltűrnöd ezt az őrületet.
2014. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem száll annyira szembe,de azért meg mondta hogy többnyire az én hibám volt. Na mindegy,majd lesz valahogy,még az se biztos,hogy eljön a volt barátom,pont ezért,ha van egy kis esze akkor neki is kínos lesz ez az egész. Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 22. 22:26
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
azért az komoly hogy egy 55éves haverkodik egy 20-30 évessel lehet hogy összemelegedtek
2014. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát a volt párom kissé érettebben gondolkodik a koránál,apám meg gyerekesebben szóval kb. egy szinten vannak.
2014. jan. 22. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy apukádnak van egy olyan hátsó szándéka ezzel a meghívással, hogy megpróbál titeket újra összehozni?

Egyetértek a többiekkel, ha a volt barátod elfogadja a meghívást, köszöntsd fel apukádat reggel, aztán találj magadnak valami programot. Ha kínosnak érzed, nem muszáj ott lenned.

2014. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyilván ki fogod bírni, az apukádnak nem esne jól ha nem lennél ott a buliján. Akár jóban vannak, akár nem, nem volt szép hogy meghívta az exed, a srácnak pedig illett volna visszautasítani. De ha már ott lesz, nyilván el tudod majd foglalni magad másokkal, elég nagy vagy már hogy megoldd.
2014. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!