Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan lehet apámat ilyenkor...

Komolyan lehet apámat ilyenkor venni?

Figyelt kérdés

Apám van hogy részeg. és hát olyankor olyan dolgokat mond hogy csak na.ilyenkor ugy érzem hogy nem szeret.

ma is ülök a gépnél és akkor mondja hogy te visszataszító vagy milyen vagyok. de ha nem részeg áltban elvagyunk,de részegen más.ha én iszok nem vagyok ilyen. egy 17 éves lány


2009. dec. 3. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne vedd komolyan.
2009. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te is iszol?

Ne vedd komolyan apukadat ilyenkor, de amikor jozan, mondd el neki, hogy milyen furcsa dolgokat vag a fejedhez reszegen. Biztos meglepodik.

2009. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Apukádból az alkohol beszél. Te nem vagy felelős semmiért. Nem hiszem hogy befolyásolná a szeretet mértékét az ital, csak tudod olyankor nem is ő, hanem az amit megivott, s annak pedig még a szaga sem jó.

Apukád felelőtlenül cselekszik, te pedig csak az áldozata vagy ennek a tettének.

Fel a fejjel! :)

2009. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát egy apának elég tajrészegnek kell lennie, hogy ok nélkül ilyet mondjon a lányának ....
2009. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ne törődj vele, és próbáld elkerülni. Nem neked beszél. Feljön benne valami elnyomott régi emlék pl. pl. a gyerekkorából.

Ha józan,egyszer meséld el neki mit mondott!

2009. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Amennyire én tapasztaltam,az ember részegen nagyon őszinte.Tehát amit az ember akkor mond,az valami olyan dolog,ami benne van a fejében,dehát józanul nem mondja ugye,mert hát tapintat stb,és lehet hogy nem is olyan nagy dolog,de ha részeg kijön belőle.Mást nem mondhat,mert ő mondja,tehát valahol az ő gondolatai,csak ilyenkor jön ki.


Persze csak az én véleményem ez.

2009. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző okés, de vérkomolyan ne vedd. Tehát a szándék mögötte kb semmi, kóbor áramok hömpölyögnek az agyában, és kimozdítanak a helyükből ezt-azt. Akkor gáz, ha épp csak spicces, és emögé bújva szeret kötekedni. Tudod, amikor rajta kívül mindenki tisztában van vele, hogy egyet gondolna és abbahagyná, csak épp ő nem.
2009. dec. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

érdekes dolog ez. a részegek őszinték, az egy hülyeség. inkább jobban megélik az érzéseiket. a párom jobban szeret olyankor. az apám olyan volt, h ha ivott egyikünket imádta másikunkat utálta (anyu-én). ha valamelyikünk "beszólt" neki, vagy ő úgy érezte. Nekem olyanokat mondott, h "ne ugass bele te faxxopó kis qrva", meg ő agresszív is volt. Én ha iszom, akkor hatványozódnak az érzéseim. (De én és a párom csak bulikon ittunk, vagy ilyesmi..mikor egy huszonéves szokott). Anyu élettársa már más tészta, ő pl nagyon részegen kötöszködik, aljas módon viselkedik, egy igazi paraszt. Józanon viszont szeret... Szóval nem tudom...

De szerintem ne vedd komolyan!

2009. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!