Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tájékoztatnom kellene babaérke...

Tájékoztatnom kellene babaérkezésről anyát, ha ő épp azt akarta, hogy vetessem el és azóta is haragszik, mert megtartom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Mennyi idős vagy?:D
2014. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Ha a nyakára szülöd, akkor még jó hogy.

Ha nem, akkor is illene, legkésőbb mikor megszületik.

2014. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

most látom tényleg gyerekesnek tűnhet a kérdés.


de sajnos ez van.

felneveltek, felnőtt lettem, gyereket vállalok, erre "hátamba állítja a kést".

2014. jan. 23. 15:07
 4/22 A kérdező kommentje:
nem a "nyakára" szülöm.
2014. jan. 23. 15:07
 5/22 A kérdező kommentje:
de szóval akit nem is érdekel az unokája, sőt el akarta veteni, sőt ezek után sem békélt meg a gondolattal, maradt benne a gyűlölet, utálat és kerül, szóval akit nem érdekel és így áll hozzá, annak tényleg "illene" az értesítő?
2014. jan. 23. 15:09
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
3 Nálunk is ez volt, cirkusz cirkusz hátán mikor meg meglátta az első unokáját elbőgte magát,és azóta le se lehet a gyerekről vakarni és mindent elfelejtett:D Mikor meg emlékeztetjük rá, akkor mint ha amnéziás lenne"nem emlékszik rá":D
2014. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
úgy tűnik nem vagytok valami jó viszonyban ... ne tájékoztasd
2014. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6 nálunk meg minél közelebb a születés annál szemetebb velem, már ott tartunk, hogy látni sem akar!

#7 én efelé hajlok, csak nem tudom honnan tudjam mi helyes

2014. jan. 23. 15:13
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Akkor ne lásson (gondolom nem éltek együtt).

És nem is szólnék neki, majd jelentkezik, ha akar, kepesszen ő. Meg sem érdemli, hogy lássa a babát. Tudom, a jövőre nézve nem feltétlenül ez a legokosabb, de engem nagyon bántana. Apa anyukája szeretné?

2014. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha van köztetek vagy 2000 km és nem találkoztok, nem beszéltek még telefonon sem évek óta, akkor tényleg nincs értelme beavatni.


De ha egy városban laktok, az összeveszés óta is találkoztok, akkor semmi értelme nincs titkolózni. Úgyis megtudja, a kérdés csak hogy kitől. Gyerekes nem elmondani, mert ő úgy viselkedett.

És az, hogy elmondod, egyébként se jelenti azt, hogy beengeded az életetekbe.

2014. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!