Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim és a fiú testvérem...

A szüleim és a fiú testvérem nem engednek sehova. Mit tegyek hogy jobban engedjenek? :\

Figyelt kérdés
Ma is minden barátnőm bulizik csak én nem :( Mindenkit engednek csak engem nem,15éves vagyok és gimnáziumba járok.Nagyon fognak,mert féltelek.Elhiszem hogy féltenek de olyannyira nem engednek sehova hogy már lassan az öngyilkosság is megfordult a fejemben -_-:S Mit kéne tennem ilyenkor?:\ Ha leülök velük beszélni az sem jó mert nem hiszem hogy hatna rájuk..
2009. dec. 4. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, nee :( Öngyilkosság?! Meg se forduljon a fejedben.. Ez miatt? Ó, vannak akiknek százszor rosszabb az életük. Fel a fejjel, ne keseredj el ezen olyan nagyon :)

Persze teljes mértékben át tudom érezni, h most neked nagyon rossz, és ez miatt bizonyos fokon "kívülállónak" érzed magad..:(

Érvelj azzal, hogy most vagy fiatal, most kell szórakoznod, mikor máskor :) (én ezzel szoktam, és beválik :)) Mosolyogj :) Puszi 16/L

2009. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem sose engedtek sehová, mégis felnőttem bulizás nélkül, meg se fordult a fejemben az öngyilkosság. Vannak emberek, akiknek nincs senkijük, vagy épp nyomorognak, nem tudnak enni adni a családjuknak, nincs hol lakniuk stb. Neked van családod, akik féltenek téged, szeretnek, van tető a fejed fölött, még internetre is tellik, nehogy már azért akarj öngyilkos lenni, mert nem mehetsz bulizni! Kicsit nézz mármagadba, és örülj, hogy mindened megvan, amire szüksége van egy korodbeli gyereknek!

2009. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Jaj, szegény, hát nem engednek bulizni? Akaszd fel magad!
2009. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést,hogy oltogatni próbálj :) s*ggfej..
2009. dec. 4. 18:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát buli miatt így kiakadni azért elég furcsa... én pl. tökre örülnék ha lenne egy ilyen bátyám:)
2009. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Énis imádom a báttyám. De ez nem lehet mindig így :\ A szüleim elváltak..Elég rossz így.Legalább ennyit tehetnének,hogy elengednek oda ahova elszeretnék menni..Mit csináljak,vagy mondjak neki?:\ Ha nem engednek ideges leszek és elkezdek ordibálni velük :S:S Megpróbálnék mosolyogni is de hát ha nem engednek nemtudok rájuk úgy nézni :S
2009. dec. 4. 18:31
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Tanulnál inkább, kis qrva!
2009. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ez vicces -_- direkt írtam hogy normális gimnáziumba járok,hogy ne higyjétek azt k*rva vagyok -_- de látom vannak ilyenek..mindegy..nem is érdekel.
2009. dec. 4. 18:36
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, a válásért kiengesztelhetnének azzal, hogy elengednek, hisz már 15 vagy!!!

Addig is nézd meg a másodikas nyelvtan könyvedben, hogy kell írni, hogy "báttyám"!

2009. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Gimi? Attól vagy így elszállva? Ahhoz képest elég gyökér vagy!
2009. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!