Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a sógorommal és...

Összevesztem a sógorommal és a férjem neki ad igazat, sőt még a fenyegetései, hogy agyonver, azok sem érdeklik? (kérdésed rövid, magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

Volt a szülinapom, ahol itt volt a sógorom, a barátnőjével, meg az én legjobb barátnőm is, aki a sógorom volt nője.

A sógorom beszélgetett a legjobb barátnőmmel, a mostani nője meg ezt látta, rákérdezett, hogy miről beszéltek(a tortáról volt szó, amit a sógorom nekem sütött(cukrász), a sógorom meg azt mondta semmiről, állította, hogy nem is beszéltek, pedig látta mindenki, de nem volt fél perc a szóváltásuk.

A lényeg, hogy a mostani barátnője sírva fakadt, összevesztek(spiccesek voltak), odamentem, hogy beszéljék meg stb, segíteni akartam, a barátnőm pedig elszólta magát, hogy ők anno együtt voltak, amiről a csaj nem tudott, de hát az a múlt, mindegy, a lényeg, hogy napokkal később beszéltem a sógorom barátnőjével, így kibékültek. A sógorom azóta úgy gondolja, hogy én vagyok a legrosszabb ember a világon, mert ha én nem megyek oda a barátnőjéhez akkor ők össze sem vesznek, pedig a csajnak nem azzal volt baja, hogy beszéltek, hanem, hogy hazudott arról, hogy beszéltek.

Mindegy, kibékültek.


Aztán a sógorom meglopott, 21.000Ft-tal, (megkapta a SZÉP kártyát, hogy vásárolja le a szállást, de a kaját is lenyúlta) rákérdeztem a barátnőjénél (aki kapott a pénzen ruhát, cipőt, meg hát ott volt a sógorommal), hogy mit tud erről, ezért is én voltam a szarkeverő, mert minek kellett egyáltalán tudnia róla, már pedig ha már egyszer kapott ruhát, cipőt szerintem igen is van köze hozzá, meg ő volt az egyetlen tanú, aki látta, hogy mikor, mennyit, hol fizetett a sógorom.

Az is megoldódott, nem beszélünk a sógorommal, a barátnőjével azóta többször beszéltem, nem jelezte, hogy bármi baj is lenne, többször kérdezte, hogy van a fiam.


Most a fiam szülinapja volt, itt volt a sógorom anyóssal, apóssal. Anyósékat már meghívtuk, a sógoromnak elfelejtettem szólni, amikor itt volt, nekem nem veszi fel a telefont, a párom meg "óó majd holnap felhívom, na majd holnap" stb.

Úgy gondoltam, hogy akkor írok a barátnőjének(aki a jegyese azóta). Meghívtam őket, leírtam, hogy itt volt a sógorom, elfelejtettem hozzátenni, hogy nem egyedül, de nem értettem, hogy mi a baj azzal, hogyha egyedül jön át (nem értem miért féltékeny rám a barátnője, amikor a testvérével vagyok együtt, tőle van gyerekem).

A lényeg, hogy megfenyegetett a sógorom (a meghívás miatt), hogy ha még egyszer a barátnőjének csak kimondom a nevét agyonver.

Elmeséltem a páromnak mindent, vállat vont, hallani sem akar róla, szerinte teljesen igaza van a sógoromnak, hogy képzeltem, hogy a barátnőjének írok és úgy hívom meg őket.


A sógorommal mióta az eszemet tudom nagyon sok problémánk volt, 10000 oldalt írhatnék róla, milyen buta, mennyire nemnormális.

A sógorom állítja, hogy azért csinálom ezeket, hogy szétszedjem őket, mert én boldogtalan vagyok a testvérével és így senki ne legyen boldog körülöttem.

Nem vagyunk boldogok, de soha senkinek nem akartam rosszat, ebben is a segítőszándék volt, na meg, hogy együtt legyen a család. Nem igazán értem a dolgot és a párom hozzáállása nagyon bánt.

A párom kijelentette, hogy ha megver, meg is érdemlem.

Megkértem a sógoromat, hogy üljünk le, hárman beszéljük meg, azt mondta, majd ha egyszer úgy hozza az élet, bár szerintem ez nem épp a legjobb megoldás.

Mi a véleményetek, igaza van a sógoromnak?

A párommal mit kezdjek?


2014. jan. 29. 07:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek
2014. jan. 29. 07:58
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Én ebből csak egy tanúlságot tudok levonni: Ne üsd az orrod a mások dolgába. Minek kell neked békebírónak lenni? Ők kibékülnek és te leszel a rossz.
2014. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt a "tanulságot" vontam le, hogy a párod egy szörnyű alak lehet, ha olyat mond, hogyha megver a testvére, meg is érdemled. :/
2014. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell más dolgába beleszólnod.
2014. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell mindig a család központjának lenned. Ezután hagyd az ilyesmit a férjedre. Majd Ő elintézi ezeket a testvérével és nem lesz sértődés. Hagyd békén őket. Ennyi.
2014. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Oké, nem volt szép dolog ilyet mondania a férjednek. De miért szólsz bele mindenbe? Felnőtt emberek. Eltudják intézni a dolgaikat. Azt írod nem vagytok boldogok. Akkor inkább előbb a saját családodat kellene rendbe tenni.
2014. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján, amiket írtál, a legszerencsésebb lenne, ha az egész családot ignorálnád az életedből. Tiszta elmebeteg banda a leírásod alapján.
2014. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem én mondtam, hogy nem vagyunk boldogok, hanem a sógorom.

Természetesen mi is vitatkozunk, nekünk is vannak rossz napjaink, bár ezek után elgondolkodtat a sógorom mondata.

Egyébként én azt gondolom, hogy "egyszer ütöttem bele az orrom" az ő dolgukba, méghozzá a szülinapomon, akkor is azért, mert a sógorom barátnője részegen akart kocsiba ülni, hogy ő most hazamegy, mert elege van a sógoromból, meg a barátnőmet sértegették, mindketten, nyilván nem fogom hagyni. A sógorom kezdeményezte a beszélgetést a barátnőmmel, nem fordítva, mégis a barátnőm volt a k***a.


A sógorom viszont azért beszélt így velem, mert meg lettek hívva a születésnapra.

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek. :)

2014. jan. 29. 08:47
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Nézd! Mivel csak egy-két kiragadott példát írtál, amiben persze erről és arról az oldalról is meg van mindenkinek az igaza, úgy gondolom, hogy nem ez volt az első ilyen eset.


Sógorodnak tele van veled a t.e, mert beleavatkozol mindenbe. Miért kell neked mindig mindenhol ott lenni, mindenbe beleszólni, beleavatkozni. Tartsd tiszteletbe az életüket, és nem fog rád haragudni senki. Felnőtt emberek. Sógorod annyit mond el a jegyesének amennyit akar, arról amiről akar és kész.


Szerintem többet foglalkozz a saját dolgaiddal ahelyett, hogy szapulod sógorodat többnyire olyasmiért, aminek te vagy a kiindulópontja.

2014. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó most ez így leírva sok "beleszólásnak" tűnik, de ha végig gondoljátok ezek hónapok alatt történtek meg, és egyik sem volt felháborító, szerintem nem érdemli ezt a kérdező akkor se, ha kicsit kotnyeles (amiben nem vagyok biztos).

Én is írtam már fb-on sógorom barátnőjének, most ez tilos? Én nem hívhattam volna meg hozzánk?

Vagy ha hülyeségen összevesznek, akkor miért őt akarja megverni?


Sógorod egy buta tök, a párod ezt a buta tököt választotta helyetted, a sógorod menyasszonya pedig egy féltékeny pitsa.


Én már akkor, mikor kijelentette a párod, hogy megérdemled ha megver összepakoltam volna. Ez milyen megalázó már?

2014. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!