Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám szerint akkor lesz...

Nagyanyám szerint akkor lesz valaki a gyerekből, ha "agyba-főbe verik", és csodálkozik, hogy gyerekkorom óta remeg a kezem, mindenkit kritizál (anyut, a saját lányát is), tegnap látogatóba jött keddig, úgy érzem, felment a pumpa, hogy viseljük el?

Figyelt kérdés
25 vagyok, még pár hónap, és meglehet a lakásom, addig nem mehetek albérletbe, mert az a pénz kell. De nem csak rólam van szó, hanem anyuról is, mama még csak tegnap jött, és anyu egyre gyakrabban hív félre, hogy már megint felidegesítette a mama valamivel. Anyunak ott a munkahelyi stressz is.
2009. dec. 6. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Adjatok neki egy tányér földet vacsorára. Hadd szokja ...
2009. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Hívta valaki? Húzzon haza ha nem! A saját súlycsoportjávan verekedjen nagyanyád,ne gyerekekkel. Nyomorult..
2009. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Azt a pár napot kibírod. Ne vegyétek olyan komolyan a dolgokat és nem fogtok idegeskedni. Mindenre bólogassatok, úgy is nekik van igazuk... Kitartás.
2009. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt ilyen nagyikám.

Meg kell hallgatni, és nem úgy kell csinálni. Még mindig jobb, mintha veletek élne.

2009. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

15:22 vagyok, elnézést az apró felindultságomért, de az ilyen viselkedés, amit nagyanyád produkál, nem emberhez méltó. 25 évesen meg szintén nem normális, ha valakinek remeg a keze - gyanítom a félelemtől :(

Kitartás keddig - legyetek lehetőleg többet el otthonról, csináljatok hétfőre programot, de ne ütközzetek vele. Az ilyen dolgokat nem lehet ilyen rövid idő alatt rendbetenni, vagy csak elég drasztikus lépésekkel. Azt pedig vagy bevállalod, vagy nem. De ha remeg a kezed ... Tégy róla, hogy ne remegjen, tudd mondani azt, hogy "leszarom, és akkor mi van? mi közöm hozzá, mi közöm az ő kínjaihoz, kénye-kedvéhez?" - persze a saját stílusodban.

Hajrá Nektek!!!!!

2009. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem hatvanéves.Egy letűnt korban élt,képzelheted mennyit kaphatott a szüleitől,ha így gondolkozik.

Csak gyereket ne hagyjatok egyedül vele.

2009. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Es anyukadat is mindig verte? Neked miert remeg a kezed, tegedet is bantani szokott amikor gyerek voltal?

Ne foglalkozzatok vele, probaljatok meg leepiteni!

Amugy a lakasodat o veszi meg neked?

En hazakuldenem minel elobb!

2009. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Hány éves ? Mert lehet, hogy már kezd hülyülni.


Az én dédnagyanyám 94 éves és már minden hülyeséget csinál, állandóan idegesíti nagyanyámat, az edényeket a falhoz veri, hogy lejöjjön a máz róla, akkor az ágyba csinál és ráfogja nagyanyámra, hogy ő volt


Szóval haggyátok rá és jól le kell szídni

2009. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
15:35 - Anyut is, de én is vesszővel meg nadrágszíjjal kaptam ki a legapróbb dolgokért is (azért is, ha a homokozóban homokos lett a ruhám).
2009. dec. 6. 15:41
 10/21 A kérdező kommentje:
15:38 - 71 éves.
2009. dec. 6. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!