Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretem Őt?

Mennyire szeretem Őt?

Figyelt kérdés
Tavaly házasodtunk, igazi szerelem volt. Szeretem őt, és ő mindent megtesz értem. Néha vannak olyan pillanatok, hogy nem látom őt a nagy Ő-nek, nem érzek bizsergést, máskor meg pocsék kedvem van, ha ügyeletes és borzasztóan hiányzik, ha nincs velem. Borzasztóan jóképű az arca, ezt imádom, de sajna vékony a teste és nem mindig kívánom. Mi a baj velem?
2009. dec. 6. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
háááát...nagyon úgy néz ki hogy neked télleg nem ö az igazi:S
2009. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki úgy házasodik, hogy egész életében lángoló szerelmet fog érezni, akkor nagyot csalódik. Az érzelmek hullámoznak. Elfogadod őt, mennyire tiszteled?
2009. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Tul gyorsan hazasodtatok ossze. Meg kellett volna varni, hogy a rozsaszin felhok elmuljanak, es utana hazasodni.

Ha most 1 ev utan mar nem is kivanod, akkor nem sok jot tudok elkepzelni a jovore vonatkozoan.

Gondolom eddig is ugyanolyan vekony volt, mint most. Vagy az egy ev hazassag alatt fogyott igy le?

Reszedrol elmult a szerelem.

2009. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
he?:) Ha valakit 100%osan szeretsz, teljesen mindegy, hogy az arcához milyen a teste. Az én férjem is igen jóképű, a teste meg egy macié , de nagyon szeretem , így ahogy van :) Az hogy nem kívánod azt jelenti, hogy a külseje megfogott, de ami belül van, az téged nem igazán érdekel...Ez nem szerelem, hanem vonzódás a külsejéhez. Ha szerelmes vagy valakibe, akkor "nem azért szeretem mert szép, hanem szép, mert szeretem."
2009. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

47 éves vagyok, és tanúsíthatom, nem lehet mindig ugyanazon a hőfokon égni egy kapcsolatban. A nagy ők meg lehet, nem is léteznek. Már láttunk néhányat a tv-ben ebből a sorozatból.

Bölcs dolog megbecsülni, amid van.

Sokak azért írnak, mert magányosak, vagy mert alkoholbeteg a férjük, vagy mert tele az életük katasztrófával.

Az élet sok kis apró boldogságból áll, és ne engedd, hogy észrevétlenül elsuhanjanak melletted. Vedd észre, amiért örülhettek egymásnak.

2009. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
" sajna vékony a teste és nem mindig kívánom.." Ha nem tudod,úgy elfogadni,ahogy van,akkor ez nem is igazi szerelem!Biztos Ő is találna rajtad "hibát"...,de Ő godnolom,úgy fogad el ahogy vagy,ezért tesz meg mindent a szerelmetekért!Kicsit szállj magadba és gondolkozz el ezen,hogy van e igy értelme az egésznek!
2009. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A testét nem kívánom annyira, de a lelke csodálatos. Alig várom, hogy a munka után találkozzunk, mert hiányzik. Jó a szex is, mert nagyon figyelmes, de a teste... Nem tudom, hogy tudnék-e nélküle élni.
2009. dec. 6. 16:02
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

hát te egy unatkizó hülye p.csa vagy!!!!!

ha neked a test számít, akkor d.gasd meg magad egy testépítúvel.

minden héten másikkal.

szegény férjed...

2009. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
akkor úgy szereted, mint egy testvért. De ez nem szerelem, az fix.
2009. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

ez legyen a legnagyobb problémád.

Minek mentél hozzá??? Feltételezem nem az esküvőn láttad először.

Az meg h nem kívánod a testét mindig...pff... valszeg ő se mindig a tiedet....

2009. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!