Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra? Sajnos nincs túl sok pénzem. Szóval, ha lehet akkor inkább olcsóbb kategóriába tartozzon, de hasznos, ötletes dolog legyen (kb.3500Ft értékben).23 éves, az egyszerű, de praktikus dolgokat szereti.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz ilyet találni, de én is pont ezért vagyok bajban.
2009. dec. 8. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs pénzem ajándékozni,így használoma netet,letöltök filmeket,cd-ket azt ki irom és vöálá késza az aji
2009. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.nem lenne rossz ötlet, csak az a gond, hogy ezt ő is megteheti, én meg valami személyesebbet szeretnék adni neki.Akinek van még ötlete, hajrá!
2009. dec. 9. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Valami pulcsit, pólót, sálat, kesztyűt, sapkát?

Én vettem már a barátomnak legót is, vagy az örök fényképalbum és bele pár kép...

2009. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a ruhákra nagyon kényes...ezalatt azt értem,hogy csak azt lehet neki meg venni, amit ő kinéz...szóval esélyem sincs,hogy ilyen téren meglepjem,de a fényképalbumos nem rossz ötlet, ha nem marad más azt szerintem megpróbálom.köszi
2009. dec. 12. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem irsz nek ki egy cd-t amin a ti számaitok vannak? vagy amiről tudod h jelent neki vmi
2009. dec. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy szép pénztárcát, lehetőleg olyant, amiben van

hely egy fényképnek és helyezd el benne a Te fényképedet,

vagy egy mobiltelefon tartót /bőrből amit a nadrágszíjra

szoktak erősíteni/. Sok sikert! Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet:)Neked/Nektek is Boldog Karácsonyt!;)
2009. dec. 17. 14:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!Hasznosak voltak a tanácsok. Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!Sziasztok:)
2009. dec. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!