Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit es hogyan csinaljak?...

Mit es hogyan csinaljak? Kerlek tanacsoljatok.

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy srac, es nem tudom hogy o mit gondol rolam, leirok egy par dolgot amibol kerlek adjatok velemenyt arrol hogy gondoljatok h tetszek - e neki?

Hetvegen voltunk egy rendezvenyen, ahova o nem erkezett meg az elejetol, felhivtam hogy en mar faradt vagyok es megyek haza, akkor o nagyon szepen megkert h maradjak, mert latni akar, maradtam is es elegge jol ereztem magam vele, es amikor ment valahova akkor magaval vitt amit mostanig nem tett. Vasarnap beszeltunk telefonon es azt mondta nekem hogy most boldog azert mert talalkozott velem a hetvegen. Nekem vannak valami gondjaim es ma nagyon szepen megkert h mondjam el neki es mindent megtett azert h segitsen is. Mindig segit, barmire megkerem mindig mindent megtesz amit tud h segitsen. Mit gondoltok en tetszek neki ezekbol amit en leirtam nektek? adjatok tanacsokat hogy mit csinaljak h " hoditsam " meg? vagy mit gondoltok, van-e eselyen hozza?


2009. dec. 8. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze,biztosan szimpi vagy neki.Üljetek be kettesben valahová,és minden kiderül.Légy boldog.
2009. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is pont ugyanilyen vagyok egy csajjal az egész világ a lába elött hever neki,de igazából göze nincs it akar xal..pffff
2009. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mar az elso lepes megtortent a hoditas fele, ha ennyire odaado es kedves hozzad, biztosan nem vagy kozombos a szamara.Talalkozzatok es beszelgessetek minel tobbet es biztosan kialakul koztetek egy nagyon jo kapcsolat.Hogyha elmondod neki a problemaidat, biztosan fogja ertekelni, hogy megbizol benne es oszinte vagy hozza.

Kivancsi vagyok az elkovetkezokre, irhatsz privit.

2009. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsonak... irj te eloszor nekem hogy tudjak valaszolni es irni, mert nekem nem jelenik meg itt a honlapon az hogy irhatok neked privit. Varom hogy irj
2009. dec. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!