Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Picit bonyolult lesz,megpróbálom érthetően leírni.Van egy barátnőm,aki ha nem is a legjobb,de azért barátnőm./nevezzük Eszternek/Ő férjnél van már 15éve és van egy kisfiuk is a párjával.A minap megkeresett egy lány,/nevezzük Évának/akit eddig nem ismertem és azt mondta,hogy ő tudja,hogy én Eszter barátnője vagyok.És azt is tudja,hogy Esztert csalja a férje 10éve.Biztosan tudja,fényképeket is mutatott és azt mondta,hogy bármikor be tudja bizonyítani,ugyanis ő Eszter férjének szeretőjének a barátnője.Úgy látja,hogy a szeretőt/nevezzük Editnek/,nagyon megviseli az a dolog,hogy "csak" szerető,de mivel nagyon szereti a férfit,nem akar lépni.Ezért Éva arra gondolt,hogy mi ketten segíthetnénk,mármint ,hogy én elmondom Eszternek hogy mit tudok és akkor majd Eszter eldönti,hogy mit tesz.Éva azt mondja,hogy ő azért nem akarja bemártani a barátnőjét,mert fél,hogy örökre vége lenne a barátságuknak,de ezt már nem tudja tétlenül nézni,mert állítolag Edit nagyon ki van lelkileg.Nyugtatózik, stb...

De ha én beszélnék Eszterrel,akkor Éva névtelen maradna. Nem tudom mut tegyek,segítsek?


2009. dec. 8. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ki az egészböl, mert könnyen lehet, hogy nem igaz az egész, meg minek akarnál egy családot tönkretenni?
2009. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Megy a kavarás.

Én a férjjel beszélnék, akkor kiderül, hogy igaz-e a dolog. Ha igaz, megmondanám neki, hogy rendezze, vagy szólok a feleségnek.

De először ezt a kedves barátnőt elküldeném a francba, mert mi a francnak rángat bele ilyenbe, ha el akar valamit intézni, akkor intézze egyenesen. Gyáva szuka.

2009. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj a férjjel, az a legjobb. Talán észhez tér.
2009. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Ne szólj senkinek sem.Ha valóban 10 éve csalja a férj az feleségét,akkor az asszony tud róla.Ennyi ideig nem lehet titokban tartani a dolgot.Sok apró jel van,ami a barátnődnek gyanús lehet.Akkor pedig,nem akarja,hogy más is tudjon róla.Nem akar válni,lehet hogy a gyerekek miatt,vagy egyéb okból tűri el.Ez a kettejük dolga.Ha szólsz neki,magadat hozod kellemetlen helyzetbe,és a barátnődet is.

A fényképek sem bizonyítékok,mert goindolom,nem az ágyban készültek.Bárhol lehettek együtt anélkül,hogy valóban viszonyuk lenne egymással.

Ha viszont igaz a sztori,akkor a szerető magára vessen,amiért egy nős-családos emberrel kezdett viszonyba.Aljas dolog más férjét elcsábítani.

2009. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Ne keveregy ebbe bele pláne ha nem is olyan jó barát. Ha már ennyi éve megy a dolog minden résztvevőnek nyílt titok, mindenkinek kényelmes hogy nem borítja ki a bilit rájuk kell hagyni. Az ő életük nekik kell intézni a dolgokat így csak tönkre teheted több ember életét. Éva is tarthata volna a száját.
2009. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!