Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom számítóg...

Mit tegyek ha a párom számítógépfüggő?

Figyelt kérdés
----
2009. dec. 8. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Amikor dolgozik,vagy nincs otthon add el a gépet,vagy dobd ki..Ha nem akarod,akkor vidd el egy jó barátodhoz,hogy dugja el!!
2009. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Én ultimátumot adtam neki..vagy a gép vagy én...

Mivel ege választott..így elvittem magammal a számítógép agyát:D:D

És csak akkor kapta meg mikor én úgy láttam jónak...aztán 1-2 hónap múlva visszaadtam és most már napi 1 órá gépezik..mint én:)

2009. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan mit csinál a párod a számítógépen?

Anyukám pl. a munkájához is használja, és azzal kapcsolatban is sok időt tölt a gép előtt, persze van, amikor szórakozik is a gépen, de attól még nem függő.

Azt nem ajánlom, hogy dobd ki a gépet, mert akkor akár még bajod is lehet belőle (én pl. dolgozom és tanulok is a gépen, sok adatom van rajta, ha eltűnne, minden eddigi munkám kárba veszne, én meg összeroppannék, de minimum nagyon ideges lennék, hogy sok év munkája vált semmivé hirtelen).

2009. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Lepontoztátok az elsőt pedig teljesen igaza van!!!

Ha ezek közül valamelyiket nem teszed meg akkor mindig is függő marad!!Kérdező a ennyire le tudod pontozni mert a nyers igazságot írta,hát akkor meg is érdemled,hogy nem veled foglalkozik hanem a géppel..

Az én férjem is függő volt! Én egy szép napon át vittem a gépet anyósomhoz,és kértem dugja el,és csak akkor vegye elő ha én mondom..1 hétig vitázott velem,majd szép lassan újra beszélgettünk,újra kirándultunk,újra együtt néztünk egy jó filmet..Később már nem is igazán hiányolta a gépet...Amikor visszahoztam,se nagyon feküdt rá..Ma is van gépünk,de csak néha-néha megyünk fel a netre..

Minek kérsz tanácsot ha lepontozod az értelmes tanácsokat??Engem is nyugodtan lepontozhatsz...Én veled ellentétben BOLDOG vagyok,mert a férjem velem törődik,és engem nyomkod:)(nem a gépet)

2009. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

1. Miért jöttél össze valakivel, aki számítógépezik? Ez ő, ha nem fogadod el, akkor rosszul választottál.

2. Ha később szokott rá(ami nem valószínű), akkor utána kell járni, hogy miért is van ez? Mert úgy tűnik, a gép érdekesebb, mint te. Eleget jártok programokra, amiket ő szeret? Ha együtt vagytok, jól érzi magát? Csak akkor gépezik ha nincs semmi programotok, vagy akkor is, ha lenne?

Az én párom is óbégat, ha sokat vagyok a gép előtt. Ekkor megmondom neki, hogy oké, nem gépezek, ha kitalálunk együtt valami programot, és nem csak nézünk ki a fejünkből. Ha kitalálunk valamit, akkor azt csináljuk. De ha nem, akkor marad a gép. Nem bírom a tétlenséget, és a gép lefoglal.

2009. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

A függőség komoly betegség. Vidd szakemberhez!


(Ha te az lennél, nem tetted volna fel a kérdést. Kivéve, ha kutatást folytatsz arról, mit gondolnak az emberek általában? Akkor viszont felhívom a figyelmed arra, hogy ez a mintavétel semmire sem jó!) :D :D :D

2009. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél te is függő tök zsír dolog ;)
2010. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!