Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket zavar, ha...

Férfiak, titeket zavar, ha egy fiatal nőnek már van gyereke?

Figyelt kérdés
Mármint kapcsolat szempontjában befolyásol ez benneteket negatívan? Természetesen olyan nőről van szó, aki nem kapcsolatban él, szóval nem arra gondoltam, hogy elszeretni más feleségét.
2009. dec. 9. 00:12
 1/8 anonim válasza:
92%
Mit jelent a fiatal? Én még 21 vagyok, de engem igen, zavarna. Főleg azért, mert a gyerekkel sokat kell törődni a szabadidő rovására :( Később lehet nem fog zavarni.
2009. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát olyan huszonéves.

Akkor jól értem, téged annyiban zavarna, hogy kevés szabadideje van a nőnek?

Köszi a választ :)

2009. dec. 9. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Bár tegnap kicsit zavarban voltam, mert én fektettem le az ő lányát, aki még elég pici. Ő meg nem volt itthon, mert késő este tanult. Ettől eltekintve nem, nem zavar. Természetesnek veszem, mert azzal, hogy elfogadtam Őt, elfogadtam azt is, hogy van már mástól egy gyereke.

2009. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm van ebben a cipőben, hogy egyedül van gyerekkel. Szerintem nem zavarja a férfiakat, csak akkor, hogy ha a gyerek nem hajlandó elfogadni hogy az anyukájának pasija van. Ha aranyos a gyerek, akkor nincs gond.
2009. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Igenis zavarna,sok lenne a gyerekkel a baj,sose tudnánk sehova se elmenni kettesbe,hacsak nincs ott a mami.Márpedig ha nincs ott akkor...:S
2009. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Egy pici gyerekkel is lehet szabadidős programokat tervezni. Természetesen nem mozi, de ezenkívül bármi más szóba jöhet.
2010. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem zavarna!Amig sok gyermek nelkuli no van,miert valasszak ponnt egy anyat!Valaszthatok olyat is akinek meg nem volt csaladja,es alapitok vele kozosen egy ujat!Persze kinek a Pap kinek a Papne,konnyen valaszoltok,de ha kiprobalnatok,mer nem biztos ,hogy ilyen konnyen menne az elfogadas!En szeretem a gyerekeket,de amig van lehetosegem inkabb a szabad halakbol halaszgatok:-)
2010. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó. Na látod, legalább te őszinte vagy.

Neked csak az a lényeg hogy szabad hal legyen.

Tudod egy baba bármikor becsúszhat. S ha nem olyan "szívtelen" anyukáról van szó, akkor több mint valószínű hogy meg fogja szülni a gyereket.

2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!