Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik anya igy?

Miért viselkedik anya igy?

Figyelt kérdés

Anyukám közmunkán dolgzik sok r*ma van itt és nagyon ideges szokott lenni!Sokszor veszekedik velem és apuval!

Nekem mindig azt mondja hogy utál és hogy mi soha nem csinálunk itthon semmit!Leszokott k****zni pedig nem vagyok az...:(

De egyébként régen is k**vázott le sokszor nem egyszer kétszer!17éves lány


2009. dec. 9. 11:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk azért mert kidolgozza a belét is ti meg nem csináltok otthon tényleg semmit, amivel megkönnyítenétek a dolgát?

Őszintén nézz magadba, pasizol és haverozol vagy helyette besegítesz anyudnak a házimunkába?

2009. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

első válaszoló,,,1anyának akkor sincs joga a lányának ezt mondani!!!


Kérdező,,én nem értem anyukádat a fáradtság nem ok arra,hogy ezt mondja!!!A lányaim az életem legszebb ajándékai!!!Sajnálom,hogy ez történik veled:((

2009. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Megint egy idióta kérdés.Majd jönnek lihegni ismét,hogy jajj,te szegény,én ezt nem hagynám a helyedben,milyen anya az ilyen,stb.Csak éppen magáról sosem ír semmit,aki éppen kérdez.Unalmas már,és nevetséges,hogy kis tinilányok orruknál fogva karnak vezetni embereket.
2009. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Igy van,a második válaszolónak van igaza.Én egyedül nevelem a gyerekeimet.Elszokott szakadni a cérna nem tagadom,de ilyet soha de soha nem mondanék agyerekeimnek!nem ők akartak megszületni!!!!Mindig elnézést,és bocsánatot kérek tőlük,ha úgy érzem igazságtalanul "rohantam"ki.Mert előfordul az emberrel.Kár hogy anyud nem ilyen....
2009. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Hm, akik pátyolgatják a kistinit, eszükbe sem jutott, hogy milyen helyzetben lehet az anyukája? Azért ha közmunkán dolgozik, akkor már alapból nem egy hű de gazdag család lehetnek és valószínűeg örül, hogy el tudja tartani a családját. Arról nem írt a kérdező, hogy az apja dolgozik-e, vagy velük lakik-e, esetleg van-e testvére.

És azt is nagyon hiányolom, hogy az ő hozzáállását az otthoni dolgokhoz nem írta le, szerintem nem véletlenül....

2009. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Én beszoktam itthon segiteni!Nem járok csavarogni!Van barátom 3éve ő minden 2nap jöhet 2órahoszzára nem engedik hogy nállunk aludjon!

Iskolába járok bolti eladó leszek!Gyakorlaton változó hogy délelöttös vagy délutános vagyok!Nem mindig vagyok én se fitt!

Apukám dolgozik és testvérem már elköltözött van családja!

Nem azt akarom hogy pátyolgasstaok és sajnáljatok!hanem hogy mit tehetek ellene!

2009. dec. 9. 12:13
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Én nem k..vázom és naplopózom a gyerekeinket, de a büdös istenért sem akarnak itthon semmit csinálni. A szobájuk trágyadomb,de szerencsére párom nem pakol utánuk,éljenek a retekben.Ja és 20 év körüliek. Lehet anyádnak is ez a baja???
2009. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt kapsz hideget-meleget.

Én se beszélnék így soha a gyerekeimmel. Bár néha kiakasztanak! pedig még kicsik, mi lesz, ha kamaszok lesznek?Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a gyerekek sem angyalok, mondjuk, nem is az a dolguk.

Sz-tem amit tehetsz, az, hogy megpróbálsz segíteni neki, amiben tudsz, és nem veszed fel a kesztyűt.(nem hagyod magad kihozni a sodrodból)

Ja, és ha gyerekeid lesznek, soha-de soha nem mondsz nekik ilyet

2009. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Ha tényleg érdekel, kérdezd meg tőle! Ez a biztos módszer.


Én most úgy látom, te inkább panaszkodsz itt, és még élvezed is ezt a szerepet...

2009. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy állj hozzá, hogy mit tehetsz ellene, hanem, hogy mit tehetsz érte vagy vele. Ha te türelmes vagy vele, ő is az lesz. Egyébként nem bántani akarlak, mert megértem, hogy itt nem te vagy ebben a hibás, de bizony én is nagyon elgondolkodnék rajta, hogy 17 éves lánynál ott aludjon-e a barátja. Még fiatal vagy ahhoz és majd te is máshogy fogod látni a dolgokat, mikor neked lesz gyereked...
2009. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!