Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal kicsit több mint...

A párommal kicsit több mint fél éve vagyunk együtt. A családjának vegyek Karácsonyra ajándékot?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom hogy ilyenkor mi a szokás:S Elég nagy család.Én arra gondoltam hogy sütök nekik sütit.
2009. dec. 9. 16:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
egy 16 éves lány vagyok.
2009. dec. 9. 16:36
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon jó ötlet! Személyes és nem kerül egy vagyonba.
2009. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
szerintem is jó ötlet, esetleg csinálhatsz mézeskalácsot mindenkinek névre szólóan. :)
2009. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

A sütivel (bocsi, hogy ezt mondom) de az a baj, hogy ilyenkor tucatjára csinál mindenki,annyi van, hogy már senkinek nem kell...

Amúgy szerintem nem nagyon kell venned semmit, én annak idején nem vettem habár mostmár lassan 3 év vagyunk együtt most em fogok venni, csak a párom hugának...szerintem nem várják el Tőled...

ha szeretnél valamit készits valami hangulatos karácsonyos dolgot...de ha ragaszkodsz a sutihez a mézeskalács oké

2009. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez a mézeskalács jó ötlet!Köszönöm mindenkinek:)És ha valakinek van valami jól bevált mézeskalács receptje azt örömmel venném:D
2009. dec. 9. 17:00
 6/16 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet a süti.

Ha mégis az ajándék mellett döntenél akkor csak valami apróságba gondolkozz. De azt is csak a közeli családtagoknak (apukája, anyukája),a többieknek jó a süti. Ajándéknak csinálhatsz valami kreatív dolgot is, ha ügyes vagy. Ha van a barátodnak kisebb testvére, rá mindenképpen külön gondolj valami aprósággal, mert az figyelmesség és így legalább a szülőknek is jobban bejössz majd.

2009. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
A 18:03-as vagyok. A mézeskalács szerintem necces, én 3évig próbálkoztam vele,mindig más recepttel. Aztán az összes a kukába kötött ki. (Bár az is lehet,hogy csak én vagyok béna.) A méz meg szerintem drága ahhoz hogy kidobd.
2009. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy régebbi kapcsolatomban voltam hasonló helyzetben mint Te. Én vettem egy nagy fonott kosárat, (vagy lehet hogy volt is otthon 1) és tettem bele kávét, édességeket, 1 üveg bort, a virágárusnál kaptam nagy iv celofánt, ezzel átkötöttem, és egy nagy masnit raktam rá. Nagyon olcsón sikerült beszereznem mindent ( Tesco, Auchan) igy nem került sokba a csomag. És mindenki talált benne olyat amit szeretett. Remélem tudtam segiteni.
2009. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. dec. 9. 18:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mi 3 éve vagyunk együtt, de nálunk nem divat a másik családjának ajándékot venni! Nem tudom mért van így, így alakult! De a süti az egy jó ötlet, de konkrét ajándék szerintem nem szükséges! 23/L
2009. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!