Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindenki ellenem?...

Miért van mindenki ellenem? Nem érzik hogy nekem ez fáj?

Figyelt kérdés
Akármi van és akármit csinálok a szüleim lehurrognak és egyből azt nézik mit mondott az öcsém. Én már unom.Meg akarok halni. Olyan szarul esik hogy sokszor úgy bánnak velem mint egy idegennel. Akármi van csak azt mondják hogy az én hibám. Anyámmal régebben nagyon jóban voltam, de mióta az öcsém hazajött az intézetből azóta tudom hogy nem szeret. Apám meg mostanába fogja az ő pártját, ugyanis míg benvolt addig gyűlt a pénze. és most vele fog közösen venni egyet. MERT van hogy veszekszek vele, de melyik 17 éves nem veszekszik velük. és az a legtutibb hogy már évek óta nem hallottam tőlük az hogy SZERETLEK. szal ennyi arról hogy a szülők mennyire szeretik gyerekeiket.
2009. dec. 9. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj privit ,segítek!!!
2009. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ne Menj A Josiba! Átcsesznek és hülyét csinálnak belőled ;)
2009. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég húzós! A barátnőmmel is ilyenek voltak! Majd megőrült tőle! szerencsére én átmentem, és jópofiztam az anyjáékkal.. Meg sütöttünk sütit, meg kitakarítottunk... Az az igazság, hogy le kellene ülnöd anyukáddal külön, és meg kéne neki mondanod, hogy neked ezek a dolgok mennyire rosszul esnek. Mond meg, hogy szereted őket, és úgy érzed, hogy nagyon kemények veled. mond el neki is ezeket, persze az öcsédről ne ejts szót, mert egyből elkezdené védeni őt.
2009. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat(utolsóé a leghasznosabb...még)
2009. dec. 10. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
remélem segített valamit! Sok szerencsét!
2009. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!