Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereti az az ember a gyerekét...

Szereti az az ember a gyerekét aki nem látogatja, nem foglalkozik vele, nem vesz neki ajándékot, nem beszél vele telefonon se?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem, ezt kár is lenne részletezni.
2009. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. És akkor mi van? Nem tudsz rajta változtatni. Próbáld meg elfogadni. És a gyereket úgy nevelni, hogy ezt ne vegye észre. Ez a te felelősséged.
2009. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez a páromról szól,az előző kapcsolatáról.Pedig én küldöm a gyerekhez,de nem akar menni,vettem volna ajándékot is karácsonyra,de nem akar róla hallani.Nem értem miért ilyen.A közös gyerekünkért meg teljesen odavan.Minta-apa.
2009. dec. 10. 08:16
 4/12 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓÓ. szegény kölyök. Hallottam már ilyet, a volt párjával lévő promlémáját vetíti a gyerekre. Bár inkább nőknél, ahol a gyerek hasonlít az apjára, ezért UTÁLJA.

Nem próbálod meg te felvenni a kapcsolatot vele? vagy balhé lenne?

2009. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Minta apa. Ez érdekes. A másik gyerekének meg gyülölt apa. Nyilván azért nem akar kapcsolatot vele, mert akkor az anyjával is kapcsolatba kell lépnie. Van aki egy kapcsolatot úgy fejez be, hogy mindent megszakít az exel. Vagy mert tudja hogy kellemetlensége származik belőle és akár a ti életeteket is pokolá tenné az ismeretség megtartása.
2009. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Én a helyedben elgondolkodnék,hogy valóban olyan "minta apa"-e a drága.Mégis milyen ember az aki így viszonyul a saját gyerekéhez?Miről tehet az a gyerek,talán a létezéséről?Nem,arról a drága férjed és az ex tehetnek.Felelőtlen senkiházi az ilyen,nem apa nem ember!!Csak nagyon vigyázz,mert ha nálatok kenyér törésre kerülne sor,Te és a gyereketek sem számíthattok jobbra.

Teljesen mindegy mi volt a válás oka vagy kire hasonlít a gyerek,ez primitívség így viszonyulni hozzá.Legalább tisztességes gyerektartást fizet ez a szemét?

Bocs,hogy leírtam a véleményem,de szerintem elgondolkodtató ez a fajta aljas viselkedés ennek az embernek a jellemétől.

2009. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Csak nehogy egyszer ez a "minta apa"odébb álljon és akkor a te gyereked is ellenség lesz!Nem furcsálltad ezt akkor sem amikor megszülted a közös gyereketeket?Én biztosan számításba vettem volna azt hogy hogy viselkedik a gyerekével, mert messziről jött ember azt mond amit akar, de amit saját szememmel látok az tény és valóság.
2009. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Én a helyedben nagyot csalódnék ebben a hapsiban... Gondolod, hogy akkor a közös gyereketeket szeretni? Én kétlem, már bocs. Legalábbis nem igazán. Ha ti is elválnátok, akkor hogy viselkedne vele?
2009. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen..A volt neje elég szarkavaró..ÉN beszélek néha a gyerekkel,örül is nekem,de hogy mondjam,nem is hiányolja annyira az apját..Gondolom megszokta hogy nincs és kész.Persze,hogy fizet gyerektartást.Havi 25ezret.Jó ember ő csak szerintem az lehet a baj hogy a volt neje sokáig zaklatott minket,és már megunta.Rendőrségen is voltunk zaklatás miatt.Azóta legalább leszállt rólunk.Fenyegetett engem a fiamat és a páromat is...Nagyon számító dög a nő...Sajnos..
2009. dec. 10. 12:38
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Basszus, szinte ugyanez van nálunk is. Az én párom sem megy az elsőszülötthöz. De itt az is volt, hogy engem és a pár hónapos tesóját totál leszólta a gyerek. Az anyja fűt-fát mondott rólunk, holott Ő lépett le. Mégis minket hordott ki. Na mindegy. Párom azt mondta, hogy a fiától 5 év alatt nem kapott annyi szeretetet,mint most a kicsitől 1 év alatt. Sőt, a fia (sikeres ellenünk hangolás révén), amikor itt volt állandóan nyavalygott, hogy nem akar itt lenni, utána el sem jött. Mi ajándékot mindig veszünk,párom elviszi Neki, akkor beszól Neki a srác(9 éves most), hogy Te mit keresel itt.


ÁÁÁ ezt nem érti meg, az aki nincs hasonló helyzetben, mert mindig azzal jönnek, hogy szegény gyerek, stb.

De én végignéztem azt, amikor a párom ment, játszott vele, tanult vele, szenvedett, mert nem akarta a fia, sőt mi itthon sem voltunk, hogy Ők kettesben lehessenek és cserében a sz*rkeverést kaptunk, pletykát, hogy a fiú nem köszön. Évekig csináltuk, most nem hozza el a fiút, nyugodtabb is, elfogadta.

2009. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!