Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt csak 20-30 fős...

Kinek volt csak 20-30 fős esküvője?

Figyelt kérdés
Mi is csak 30 főt szeretnénk hívni és az érdekelne,kb mennyibe is kerülne...Ruhámat ingyen megkapom,páromnak van új öltönye,a lagzi meg a kertben lenne.Igazából a kaja érdekelne...
2009. dec. 10. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 13-an voltunk,fejenként 5-6 ezerből simán kijött minden.Pedig a tipikus lagzis kaják voltak.
2009. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mi kb. 25en voltunk. Ennek ellenére jó volt és még tortánk is volt:) Nem is hiányzott a hacacáré, mert közel 4 hónapos kismami -is- voltam :)))
2009. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szia!a mi esküvőnkön 22-en voltunk.szerencsére ösze fogott a család így nem került olyan sokba.a ruhámat megúsztam 40.000 forintból,a menyasszonyi torta az 25.000 forint volt.az ital amit megittunk az 70.000 forint volt.a zene 15.000 forint.a kajával szerencsénk volt mert levágtunk egy malacot és jó kis toros kaja volt.:Dhát a kevesek és süteményekkel együtt meg ugye a menyecskeruha öltöny fodrász,..stb.kb.300.000 forintból kijött a lagzi!!!most leszünk két éves házasok!!!:D
2009. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
idősebb bátyámnak ilyen volt, jófajta éttermi kaják voltak, nagytálon.
2009. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt,de pénzhiányában szerintem csak a közvetlen rokonok+tanuk lesznek ott(ha majd lesz),én még a zenekart sem igénylem. Csak szép legyek és jól menjen minden, a többi cifra dolog nem érdekel.

Tesóméknál majdnem 100-an voltak(kb 1 milla,de visszajött belőle vmennyi.(persze hitelből fizettük),de nem igazán sikerült,szóval szerintem a kis lagzi sokkal jobb, ha mindenki jól érzi magát,mint az ahol sokan vannak,de unalmas és rossz a kaja stb.

Amúgy gratulálok és sok boldogságot nektek!!

2009. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi összesen 23-an voltunk 300 e-ből kijött az egész, ruha, gyűrű, kaja, torta, csokor, öltöny...stb. Netről lehet jó ötleteket szedni bármihez. Ja és étterembe voltunk, de ne kellett a helyért fizetni, mert mi is a kertben akartuk tartani. Szóval szét kell nézni.
2009. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az első kettő hsz. majdem pont a mi esküvőnket írta le :). 13-an voltunk és én éppen 4 hónapos terhes voltam :)


A polgárin 40-45 fő körül voltunk, a vacsorára már csak 13-an mentünk. Akik nem voltak hivatalosak a vacsorára, azoknak az esküvő előtt délután tartottunk egy kis uzsonnás ereszd-el-a-hajamat vendégséget itthon. Semmi extra, csak saját készítésű hidegtálak (összesen 4 kg húst sütöttem le 2féle képpen, hozzá 70 dkg gépsonka tormás tekercsnek, egy tálca tojás -kaszinótojinak-, 70 dkg sajt, házi franciasaláta, házi majonézes krumplisaláta, olviabogyók, körözöttel töltött tvpaprika szeletelve, paradicsom, szőlőszemek dísznek), kenyér, 4-5 féle süti (ezeket anyósom sütötte), üdítők, ásványvíz. Az egész kijött max. 18.000,-Ft-ból.


A vacsora egy nagyon elegáns étteremben volt. A menüt és a tortát előre fixáltam, az italokat helyben rendelhette mindenki (persze a mi kontonkra). Itallal, esküvői tortával, dekorációval együtt tizenhármunkra 132.000,-Ft-ot fizettünk. Hozzáteszem, hogy 2 üveg pezsgőt (a köszöntéshez) és fejenként 1-1 pohár vörösbort leszámítva mi nem ittunk alkoholt.

2009. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek,aki írt nekem.
2009. dec. 10. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi étteremben voltunk 38-an.100 volt a kaja és 100 az italok.Bár az ital több lett volna, de nagyon meleg volt és nem ittak sokan csak sört meg ásványvizet.Ha hidegebb lett volna biztos lemegy sok tömény ami ugye drágább.

2009. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
mi 50en voltunk :)
2009. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!