Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem vissza a pénzeme...

Hogyan vegyem vissza a pénzemet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval elöszőr is úgy történt hogy báttyám idehozta a barátnőjét.

Akkor még kedvesnek tünt meg minden,de már nem.

2 éve itt él,dolgozik,de anyum számláiba nem fizetnek be semmit báttyámmal együtt,meg még kaját sem vesznek bele a hütőbe...Cigire költik el-.-"

A barátnője osztálytársa mondta még nekem,hogy lopott tőle sapkákat meg ilyen cuccokat.

Itt is úgyan úgy csinálja...bemegy a szobámba,és ami tetszik neki,azt ellopja tőlem!Nyáron is figyeltem,hogy kérdés nélkül,meg ok nélkül felvette az én ruháimat,ez engem nagyon idegesít!!

Múltkor cigit lopott anyumtól,és másra fogta-.-

És akkor amikor táborba mentem,kaptam pénzt,6000 ft-ot.

Hazajöttem meg minden...Beletettem a pénztálcámba a 5000ft-ot ami meg maradt,beletettem a iskolai táskámba.

2 napig benne volt,aztán kivettem és benne volt a pénz,amikor meg elakartam költeni,akkor nem volt már benne a pénz..nem hinném hogy valaki kilophatta volna,mert nem volt kinn a táskám olyan helyen,meg akkor több mindent is ellophatott volna.meg az iskolába fenn/lenn vannak ügyeletesek és nem hinném hogy onnan lopták el volna a pénzemet.Meg az öveimet is elvette tőlem ok nélkül,de nem szól hogy odaadod az övedet? vagy valami..-.-hanem bemegy,és ami tetszik neki azt elteszi magának.

És hát amikor nem volt meg a pénzem,felmentem az emeletre apumhoz,és mondtam neki.de azt mondta:mit csináljak neki?

minek hagyod a szekrényen?

hát ebből tanultam!:(

jön a nővérem,és mondta hogy báttyámék voltak,meg a barátnője(Judit) mert tőle is lopott elég sokszor pénzt,és hiába tagadja mert tudom hogy ők voltak!!!

apumtól is lopott már pénzt báttyám elég sokszor..(még kicsimkoromban)!


Fúú az este,egésznap sírtam a pénzem miatt,én hüly(e) a szekrényen hagytam:(legalább most is ha meglenne,megtudnám venni az ajándékokat meg amire szükségem van!

Nem rég,hétfőn,itt volt az egyik apum volt barátnője,elmegy,és anyum észrevette hogy eltünt a szekrényről 2 cigi..aza Judit megint másra fogta,apum volt barátnőjére...sőt láttam már amikor Judit lopott anyumtól cigit(1x).csak nem mondtam meg.

Mondtam anyumnak hogy miért nem küldi el innen,mert egyrészt semmit sem fizet,meg nem vesz kaját,lop,és még hazudik is.Kengyelen lakik,és megvan neki mindene.


Múltkor láttam a szekrényen 4000ft-ot.

Hát a kezembe fogtam,de nem loptam el.

Szerinted vissza vegyem a pénzt tőlük?

Csak nagyoon félek hogy megfognak verni érte mert báttyám nagyon olyan,és akkor tudni fogják h én voltam,másra meg nem akarom fogni...:(

Én visszaveszem a pénzt,nem érdekel...

Hogyan vegyem vissza??És ha tudják hogy én voltam,hova menjek?Nem tudom kihez forduljak,ahol nem találnak rám.Biztonságban akarok lenni:(

Tudom hogy ők voltak,hisz amikor azon a napon nem volt meg a pénzem,érdekes volt hogy pont akkor ment el báttyám Szolnokra füves cigiért-.-

segítsetek!:(

14/L


2009. dec. 10. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Menj a rendőrségre és jelentsd fel:)

Azokkal együtt akiket kirabolt!

Majd megjön az esze a kis K.rvának:D

2009. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

5000 Ft-t semmit nem tesznek a rendörök.

Amit tudok ajánlani, ha mást is idegesít (de ahogy látom más nem a családban ) akkor megtehetnétek, hogy kiraktok 10 db 1000Ft-st erre egy sarokba bele írjátok tollal pici betövel hogy L vagy egy másik betüt (a pénz ugyan úyg értékes marad, ha jobban megnézed sok pénzre van írva) és kinthagyjátok, ahogy ellopta egyböl mondjátok neki hogy rakja ki a zsebeit, és ha ott van közte legalább egy a ti álltalatok megjelölt pénzböl akkor már van bizonyíték, de a rendörség ezellen nem tesz semmit.

Szóval ha a többieket nem zavarja akkor neked sok esélyed nincs, csak hogy jól elzárod a cuccaid, meg veszel viszketö port és bele öntöd a ruhájába.

De NE LOPJ!!!! TE ne legyél ugyan olyan mint ö. Ha lopsz , akárt a saját pénzedet is vissza pont ugyan olyan leszel mint ö.

A baj az hogy lehet a tesód bújtattja, ahogy észre veszem a szüleidet nem nagyon idegesíti ez a dolog. Nálunk ha a gyanuja is felmerülne hogy bárki lop a családban már egyböl nagy haccacáré lenne, és nem váll rángatás.

2009. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ja és elfelejtettem arról a Juditkáról írni..

1.Kibeszél mindekit...ne tudjátok meg mit mondott rólam...pff.

2009. dec. 10. 17:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb másolj színes nyomtatóval pár papírpénzt és azt rakd bele a tárcádba. A boltba majd rádöbben hogy ez hamis. Vagy a pénztáros feljelenti ez miatt.
2009. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1etértek az előttem szólóval.
2009. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nincs nyomtató...
2009. dec. 10. 17:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem az előttem szólóval, hanem az az előttivel aki azt a hosszút írta, csak mikor még én írtam akkor az ő szövege volt az utcsó.
2009. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ok:)
2009. dec. 10. 17:59
 9/16 A kérdező kommentje:

kiraktok 10 db 1000Ft-st erre egy sarokba bele írjátok tollal pici betövel hogy L vagy egy másik betüt (a pénz ugyan úyg értékes marad, ha jobban megnézed sok pénzre van írva) és kinthagyjátok, ahogy ellopta egyböl mondjátok neki hogy rakja ki a zsebeit, és ha ott van közte legalább egy a ti álltalatok megjelölt pénzböl akkor már van bizonyíték, de a rendörség ezellen nem tesz semmit.


ezt nem értem......

2009. dec. 10. 17:59
 10/16 A kérdező kommentje:
annyira..
2009. dec. 10. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!