Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy termet szeretnek...

Ha egy termet szeretnek berelni es ott aerobikot tartani kislanyoknak megtehetem vagy kell hozza valami hivatalos engedely?

Figyelt kérdés

Evekig aerobikoztam,es szeretnek inditani egy kis csoportot.A gond csak ott kezdodik,hogy diplomam nincs rola( egyaltalan lehet?).Pszichologia hallgato vagyok es ezt osszeszeretnem kotni az aerobikkal( fejleszto jatekok,tornagyakorlatok,ertekfelismero jatekok stb.)Ahhoz,hogy en ezt vegezni tudjam szukseges valami engedely vagy eleg,ha egy termet berlek es ott tartom az oraim?

koszonom a valaszokat elore is:)


2009. dec. 11. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell valamilyen papír arról, hogy van ilyen végzettséged. Ha nincs, akkor járj utána, hogy tudsz szerezni, mert anélkül szerintem nem tarthatsz ilyen órákat!
2009. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hatosagi engedely kell hozza. Biztositast is kell kotni,mert ha valamelyik gyereknek kibicsaklik a laba,vagy beveri a fejet vagy elesik es kitori a fogat,azert te vagy felelos.Nem szabad az ilyesmit a veletlenre bizni.
2009. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!