Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyagias vagyok? Tényleg...

Anyagias vagyok? Tényleg rosszul gondolkozom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem akarok kisregényt írni, így a lényegre térnék rögtön.

Párommal együtt vagyunk/voltunk több mint fél éve. Olyan a munkája, hogy van hogy csak hétvégén van itthon, van mikor sokkal többet. Én egyedül nevelem két kisfiam. Igazából párommal nagyon szerettük egymást, és jól éreztük együtt magunkat, úgy alakult, hogy mikor haza tudott jönni mindig nálunk volt. Felvetettem neki, hogy beszállhatna a költségekbe. Nem igazán tetszett neki az ötlet, de megígérte, hogy havi 10-15 ezerrel beszáll, mert vegyem figyelembe, hogy nem minden nap jön. De aztán ez meg is állt ezen a szinten, és utána közölte, hogy ha hozzá költözne valaki, nem kéne semmivel se beszállnia, meg azt mondta, hogy csak a pénzéért szeretem. Ez nekem nagyon rosszul esik, úgy érzem csak kihasznált, egyedül nevelem a gyerekeim, nem tudok, és nem is akarok egy férfit eltartani. Tulajdonképpen a hozzáállásával van problémám. Ennek hátterébe karácsonyra se kaptunk egy apró ajándékot sem, mert neki nem az ajándékról szól a karácsony. Picim szülinapjára, mondjuk hozott egy tábla Milka csokit. Ezek után én vagyok az anyagias? Ti hogy állnátok ezek után a kapcsolathoz, ha mindketten komolyra terveztétek?



2014. febr. 27. 20:52
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt lehet félreérthetően írtam, tehát az a 10-15 ezer forint is szavakban létezett, nem láttam tőle 10 fillért sem.
2014. febr. 27. 20:54
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Most a parod konkretan a ti lakasotokban el, vagy csak nehany napra szokott ott lenni? Ott vannak a holmijai nalatok?
2014. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha ott el, szerintem jogos, hogy fizessen, ha nem, csak "gyakran latogat meg", akkor meg csak illene fizetnie..
2014. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag elég sok mindene itt volt, most ezen összekaptunk, úgyhogy haza vitt minden cuccát. A néha azért úgy néha, hogy a péntektől - vasárnapig alapból itt volt, és nagyon sokszor hétköznap is.
2014. febr. 27. 20:58
 5/40 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyedülálló anyának nem lehet könnyű lenni, pláne anyagilag.


A helyes az lett volna, ha ő maga ajánlja fel, hogy beszáll a kajába egy kicsit.

Úgy látom szintén egy sza.rágóval van dolgunk. Mi lenne ha megbeszélnétek, hogy hétvégére a saját otthonába megy, és csak találkoznátok nála? Kicsit vinnéd a gyereket is stb.

Legyetek akkor hol itt, hol ott, és menne mindig a pici is. Vagy csak nálatok lehet befészkelni, magánál már nem engedi? Unszimpatikus.

2014. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy anyagias, ha az lennél, nem 10-15 ezer forintról beszélnénk...


Talán lehetett volna finomabban, megkérni, hogy néha menjen el bevásárolni ezt-azt, egy nagybevásárlás is megvan annyi. Bár lehet, annak meg utólag kérte volna az árát. De én úgy gondolom, nem veled van a baj, és ne is tartsd el. Nyilván nem keveset spórol rajtad keresztül...

2014. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
9%
14 éves vagyok, de még én is tudom, hogy 10-15 000 Ft édeskevés. Én ezen nagyon kiakadtam, felelőtlen az ilyen apa! Egyáltalán nem vagy anyagias (elnézést a tegezésért), benned van az anyai ösztön, ami azt sugallja, hogy több pénzre van szükséged a férjedtől ahhoz, hogy biztos anyagi hátteret biztosíts a gyerekeidnek még akkor is, ha ez már megvan. Visszakapja még ezeket az élettől többszörösen is! Nektek pedig szép életet és sok-sok kitartást! :)
2014. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
22%
De ezen kívül foglalkozik a gyerekekkel? Mert ha nevelésükben segít akkor azért ennyire gyorsan nem adnám fel.
2014. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már megéltem.Hogy képzeli ez a felnőtt ember,hogy ott van nálad,de te még a két kisfiad mellett őt is eteted?


Nem te vagy az anyagias,hanem ő! a kihasználós here.


Én megszabadultam az ilyentől kifogtam én is a gyerekem mellett ilyent.

Nem másik gyerek kell még mellém,hanem egyenrangú társ.

2014. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

# 7/8

Párja szerintem nem a férje, és nem a gyerekei apja egy kicsit félre értetted.

2014. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!