Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyámnak van egy barátnője...

Bátyámnak van egy barátnője akit eljegyzet,1 hónapja. De a lány megcsalta a saját szememel láttam hogy egy férfival csókolozott! Teljesen kivagyok akadva Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóljak először a szüleimnek?? Mert ha rajtam múlna biztos kitépném a haját!! Eddig nem volt semmi bajom vele de nagyon ideges vagyok rá hogy átcseszi a bátyámnak a fejét! 18L Előre is köszi a válaszokat.
2009. dec. 12. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem jobb,ha minél hamarabb kiderül az igazság,hiszen utána,ha már összeházasodtak sokkal rosszabb lenne a bátyádnak,ha kiderülne.Főleg,hogy Te tudtad,csak nem mondtad el.

Én a helyedben a lánnyal,hogy mi a helyzet,hogy hogy gondolta ezt,meg hogy mikor fogja elmondani a bátyádnak.Aztán ha rosszul reagálná le a dolgot én mondanám el a történetet.

2009. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
én a tesómnak szólnék először de úgy h ott legyen a csaj is...
2009. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
A szuloket hagyd ki!!!!!!!!!Lehet,hogy elsimulnak a dolgok es a batyaddal nagyon boldog csaladot fognak alkotni de ha szolsz a szuleidnek soha tobbe nem fogadjak el a lanyt.Ez a batyadnak is rossz.Gondold el te mennyire gyulolod most a lanyt,pedig nem vagy az anyja.
2009. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy gyűlölöm ezek után ha megcsalta máskor is megtenné sztem.
2009. dec. 12. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
A lánnyal beszélj! Mondd el neki, hogy mit láttál és hogy egyelőre még nem tudod, hogy mit csinálj, de ha mégegyszer ilyet csinál szólsz a bátyádnak.
2009. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Először a lánnyal beszélj indulat nélkül. Bármilyen biztos vagy benne, lehet félreértés is.
2009. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen a bátyáddal beszélj először. Akár úgy is, hogy ott van a lány. Ha a lánynak mondod el, hogy láttad őt, készülni fog rá, hogy kitalálsz a tesódnak és mindent le fog tagadni.
2009. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
**kitálalsz
2009. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hu köszi az ötletett biztos hogy a bátyámnak szólok. biztos hogy nem a lánynak ilyen gerinctelen a végén kitalál valamit.!!
2009. dec. 12. 17:50
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is a bátyáddal beszélj,de a szüleiddel ne. A bátyád nyilván felnőtt ember, ha menyasszonya van. Majd ők lerendezik egymás között, tényleg lehet félreértés is, akármennyire is nem valószínű, az élet tud olyat produkálni.
2009. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!