Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam anyát egy barátnőjével...

Láttam anyát egy barátnőjével félreérthető helyzetben. Szóljak, hogy láttam?

Figyelt kérdés

Tegnap volt, hogy elmentünk kézizni a lányokkal, de lefoglalták a termet, úgyhogy hazamentem és a csaj anya ölében ült és az arcát simogatta az ebédlőben. Ezt így pont láttam, ahogy benyitottam, de gyorsan becsuktam az ajtót és egyik barátnőmnél voltam, aztán hazamentem, amikor alapból kellett volna. Akkor is ott voltak, de csak beszélgettek.

15l


2014. márc. 2. 17:24
 1/7 intrepid ***** válasza:
19%
Ahogyan férfiak is vannak, akik bemelegednek idősebb korukra, és a saját nemükhöz kezdenek vonzódni, ugyanúgy nőknél is megvan ez. Gusztustalan ez is, megcsalás ez is, mint egy férfinél.
2014. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Senki sem melegedik bele idősebb korára, maximum addig elnyomja.

Ha anyukádnak van férje vagy párja akkor beszélj anyukáddal ha nincs akkor nem sok közöd van hozzá.

Esetleg felhozhatod a meleg témát, hogy te nem ítéled vagy ilyesmi. Vagy veszi a lapot vagy csak nyugtázza, hogy elmondhatja neked ha akarja.

2014. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
én biztos nem bírnám ki hogy ne jegyezzem meg... esetleg kezdhetnéd úgy, hogy "anya én voltam itthon már mielőtt hazajöttem... csak nem akartam zavarni ezért szó nélkül leléptem megint itthonról.. nem akarsz mondani nekem valamit?" szüleid amúgy elváltak? nekem amúgy semmi bajom a melegekkel.. csak ne velem akarjon kikezdeni és ne előttem csinálja :)
2014. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elváltak egy éve, azóta apa mégjobban letoj, mint előtte, szóval nem baj, csak hát na.
2014. márc. 2. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha anyukádnak van egy női párja abban nincs semmi az ég világon.

Ülj le vele, hogy láttál valamit véletlenül.

De ne vádlóan közöld vele csak, hogy láttad és nem ítéled el, nincs ezzel bajod.

Ha szereted anyukádat akkor az a fontos, hogy boldog legyen nem? Ha egy másik nővel akkor egy másik nővel.

2014. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Befogd előző (6), nem tanítottak meg, hogy ne mondj rosszat más anyjáról?
2014. márc. 2. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os amilyen primitív szerencsétlen legalább tutira nem lesz senkinek sem az apukája.

Amúgy mindig a látensmelegek a leghangosabb gyűlölködők.

2014. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!