Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak milyen nasit...

Anyukámnak milyen nasit rakjak az ajándéka mellé, ami nem viszi fel a cukrát, de mégse hétköznapi?

Figyelt kérdés
Túlsúly miatt cukra lett, és több év alatt sikerült rendbejönnie annyira, hogy már nem kell inzulin és gyógyszer se, de folyamatosan figyelnie kell, hogy ne essen vissza. Mindenki kap valami kis apróbb nasit az ajándékhoz, neki nincs ötletem, illetve nem tudom, van-e olyan a neki való "édességek" közül, ami ünnepi alkalomra megfelelő.
2009. dec. 13. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

még a legutolsó teszkóban is van külön polc azoknak akik nem ehetnek "normális" édességet

különbözö csokik,kekszek,befőttek,nézz szét,nagyobb áruházak tele vannak ilyennel is

csoki is van neki valo

igaz,az áruk 2-3x annyi mint a normálé,de megéri

2009. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen diabetikus csokit! Van egy csomó nagyon finom azok között is :)
2009. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
almaszirom csomag. több fajta van tesco, merto auchan
2009. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
aszalt gyümölcs?
2009. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Aszalt gyümölcsöt cukrosnak? Nem vagy ok.
2009. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is aszalt gyümölcs vagy milka csoki. Én anyum pl imádja az aszalt gyümölcsöt, így minden alkalomra azt kap az ajándék mellé valakitől, csoki helyett. Nálunk már a legtöbb kisebb boltban is lehet kapni diabetikus dolgokat. Már diabetikus milka csokit is láttam, vehetsz azt is, aztán mielőtt megijedne mond el neki, hogy nyugodtan befalhatja az egészet, mert diabetikus :) Rendes tőled, hogy gondolsz a betegségére :)
2009. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
13,27, ha már net előtt ülsz nézd meg, hogy nincs tiltva az aszalt gyümölcs a cukorbeteg diétában.
2009. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne vicceljetek már, az aszalt gyümölcsnek legalább akkora, ha nem nagyobb a cukortartalma, mint a normál csokoládénak!


Ha cukros az anyukád, vehetsz neki valami különleges sajtot is.

2009. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

13:34 Tiltott gyümölcsök magas cukor tartalmuk miatt cukorbetegség diétájába: Szilva, szőlő, banán asztalgyümölcsök és a dinnye, mert abból nem lehet csak 10 dkg-t megenni.

dietetikus

2009. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy diabetikus csokit,vagy narancsot,vagy kivit.

Az aszaltgyümölcsöt meg a kandírozott dolgokat felejtsd el.Nem értem,hogy mért válaszol az,akinek fogalma nincs a cukorbetegségről.Különben nincs neki való édesség,mert minden emeli a cukrát.

2009. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!