Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek karácsonyra a...

Mit vesztek karácsonyra a szeretteiteknek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


azért ne haragudjatok már......ez sok(k)!!

2009. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beirtam,de a felsorolások közül szinte már mindent vettem.
2009. dec. 13. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
és alattad van közvetlenül a kérdés!!!!!!!!! nem olvasod, hogy olyan kérdést ne tegyél fel, amit már egyszer feltettek?? sokan megteszik, de 5 percre a másik kérdés után!? Te is rossz sorban állhattál, mikor észt osztottak...
2009. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az alattam lévő kérdésre egy ember válaszolt és az se volt valami értelmes...ennyit az észosztásról
2009. dec. 13. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell az embereknek folyton egymást piszkálniuk? Nem tudom felfogni.. LELEHET PONTOZNI ENGEM IS. Amúgy én Anyunak pizsit veszek, mert mindig azért nyafizik, hogy szeretne már magának valami szép pizsamát. Hát most kap majd egy cukit :) Mivel apukám vadász, így vadászos dvd-t írtam ki neki, meg falinaptárat(az is vadászati témájú). Bátyám 26 éves, ő odavan a motoros cuccokért, így egy Monster Energys bukót,gerincvédőt kap, hogyha motorozni megy, meg egy cd-t, amin rajta vannak a kedvenc közös dalaink, meg csináltam neki egy videót a mi képeinkkel. :) Tesóm felesége 30 éves, ő meg playboymániás, neki még nem tudom hogy mit veszek, de tuti hogy valami nyuszisat. Ja, vettem már neki kulcstartót, meg dobókockát az autóba. :] Eddig ennyi. Amúgy, szerintem próbáld mindenkinél azt nézni, hogy mit szeretnek a szabadidejükben csinálni. Apukádnak simán csinálhatsz te is egy dvdt, vagy zenei cd-t a régi kedvenc dalaival. Puhatolózz anyukádnál, hogy miket hallgattak régen apuddal. Tesóidnak meg csinálhatsz simán valami fényképtartót is amit te díszítesz, én tök örültem, amikor azt kaptam tesómtól. :)
2009. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ne bántsátok már, azt kérdez, amit akar, legfeljebb nem válaszoltok rá.

Kedves kérdező! Nálunk lehet csináltatni fényképes naptárat. Titokban elhoztam a nagyszülőktől a régi fényképeket és abból fogok egy naptárat készíttetni. A többieknek pedig fényképet adunk. Egyszerű, de szép ajándék, mert dédszülővel is ritkán találkozunk és legalább így mindig lát minket. Veszünk testvéremmel egy szép keretet és fényképész fogja csinálni a képet.

A szülőknek rengeteg fénykép van itthon és naptárak is, ezért úgy döntöttünk nekik olyan ajándékot adunk, amire jelenleg szükségük van, vagy dísztárgy. Ezt még nem választottuk ki. Ettől függetlenül természetesen ők is kapnak egy példányt a fényképből, de nem az lesz a "fő ajándék" :)

2009. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De, unalmas a kérdés, nagyonis :S ( bar van, hogy egész jo tippeket adnak a valaszolok)Még két hetet kibirnia azoknak, akik nem szeretik az ilyen jellegu kérdéseket, aztan majd jonnek a " Hova menjunk szilveszterkor, mit fozzek szilveszterre, hany embert hivjak a szilveszteri buliba" tipusu kérdések..


Parom sportzoknit és spéci sortot kap ( mert maratont fut),illetve egy parfumcsomagot, és egy uveg jofajta whiskey-t. A gyerkoc ( 19 honapos kis torpeterrorista )kis gitart, trakort, melegitot és kis " kocsikormànyt"?? ( egy kormany-szeruség ami zenél meg vannak korulotte ilyen kis bizék ) kap :)Anyosék-aposék, sogor konyveket, sogorno parfumot és egy gyonyoru faliorat, anya pedig késobb kapja meg, mert kulfoldon élunk, egy kinagyitott képet rolunk :)Tavaly picurrol készult " sztàrnaptàrat" kapott :)

2009. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.

Apukámnak énis hasonlót gondoltam,csak én horrorfilmeket irok neki dvd-re ki:)

Higgyétek el,énis unom ezt.Szeretem a karácsonyt,meg a vásárlást is,de azt nagyon meguntam,hogy alig birom kitalálni,hogy mit vegyek...:S:(

2009. dec. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!