Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a pasim. Szerintetek...

Megütött a pasim. Szerintetek megérdemeltem? De legalábbis megbocsátható?

Figyelt kérdés

Tegnap este céges buliban volt. Háromnegyed 8-kor küldött egy sms-t, hogy mostmár lassan véger lesz, és siet haza, stb.

10 körül azért már eléggé aggódtam, hogy mégis mi lehet, elkanyarodtam a munkahelye felé, és láttam, hogy még ott vannak jópáran. Megpróbáltam felhívni, de nem vette fel. Az egyik munkatársán keresztül elértem, és hallottam a hangján, hogy totál részeg... Hazajött velem, én meg osztottam neki, hogy hogy lehet ilyen, hogy így rámijeszt, legalább szólhatott volna, hogy nem jön, ne aggódjak.

Annyit tudott kinyögni, hogy "faxán vezetsz" (idegességemben eléggé vadul mentem), aztán meg hogy minek aggódtam.

Kiment a kocsiba aludni, de én nem hagytam, próbáltam kiszedni belőle, hogy mi a halálért csinált ilyet. Oké, tudom, egy részeggel nem érdemes kommunikálni próbálni, de akkor már én sem voltam teljesen a tudatomnál. Persze nem a piától. Na és mivel ilyen érdektelen volt felém, kb egy liter vizet találtam az arcába löttyinteni. Erre kipattant a kocsiból, elkezdett rángatni, a kocsihoz szorított, majd lekevert egy isteneset. És tovább rángatott. Mondtam, hogy fejezze be, ne csinálja, meg különben is saras volt az udvar, az is félő volt, hogy elcsúszunk... De nem hatott rá. Berohantam a házba, ő meg utánam, és kiabált, hogy hogy merészeltem megütni (én nem tettem ilyet!!!!!), és tovább rángatott.

Majd valamennyire észhez tért, megpróbált simogatni, és mondogatta, hogy semmi baj... Én meg mondtam, hogy hagyjon békén. Aztán elkezdett zokogni, hogy "Úristen, úristen"... Majd, mikor lenyugodott, befeküdt az ágyba, mint aki jól végezte dolgát.

Leköltöztettem a földre, és így aludtunk. Másnapra nem emlékezett semmire, de nagyon sajnálja, soha többet nem lesz ilyen, meg nem iszik ennyit, stb...

Tudom, hogy én is hibáztam, nade akkor is... Segítsetek, hogy juthatott idáig?


2009. dec. 13. 17:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Valószínűleg az volt a gáz, hogy ráöntötted a hideg vizet. Egy részeg, aki álmos, aludna, ha hideg vizet kap nem örül neki.

Én mindig azt mondom megbocsáthatatlan, ha egy kapcsolatban már verekedés van, és az is, de a ti esetetek egy kicsit más. Te piszkáltad, provokáltad ki, oké álmában sem kellett volna megütnie, de szerintem ez még megbocsátható, ha valóban nem egy részeges ember. Minden férfinek szüksége van egy kis szabadságra. Azonban, ha ez rendszeresen előfordul, akkor szerintem megbocsáthatatlan.

2009. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem te voltál a hülye. Részeg pasit miért kell provokálni? Hallod nagy dolog hogy évente 1x elmegy a céges buliba, és kirúg a hámból. Legalább tudod hogy nem csal meg, és azért késett. És elhiszem hogy szarul esett neki a hideg víz. Igaz én nő vagyok, és biztos nekem is rosszul esne a helyzet, dehát te hoztad ki belőle. (bocs)
2009. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát én biztos, hogy képtelen lennék olyan emberrel intim kapcsolatban állni, aki rángat, mint valami rongybabát, meg megüt. Tőlem kapott volna vissza egy rohadt nagy pofont, és még másnap leléptem volna. Kicsit hosszabb idő, ha együtt élünk, de nekem nem kell olyan, aki rángat, meg megüt. Gyáva gerinctelen féreg.
2009. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%

Sosem bocsátható meg ha megüt a pasid, és az sem ha te ütöd meg őt!

Mellesleg a pasid egy bunkó fax, baxd ki a csába mert nem kár érte..


Hogy lehet valakinek fontosabb a céges buli mint a saját párja, nem is értem!


Olyan nagyon ritkán van hogy valaki annyira részeg legyen hogy ne emlékezzen semmire, plusz ha van is ilyen akkor az az ember már nem képes még négykézláb se közlekedni!


Téged nem szeret a párod, és még hülyének is nézett!

Megjátszotta a nagy drámát aztán másnap letagadott mindent!

Aljas görény egy hapsid van!


Te látod magad ilyenkor?

2009. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Máskor ne öntsd le, DE ez sem indok! Semmi nem indokolja ezt! Nem járkálhatsz mindig lábujjhegyen, nem tudva, hogy mivel "érdemled" majd ki a következőt. Lépj le vagy dobd ki.
2009. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%

Szia.

Az első válaszolóval értek egyet teljes mértékben.

Ezt nézd el még neki!

2009. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Részeg emberrel NEM veszekszünk, minél hamarabb ágyba dugjuk.Majd másnap lehet szóvá tenni a dolgokat.Gondolom, ritkán iszik a férjed, ha ezt még nem tudod. És mivel ritkán iszik, ezért ne csinálj belőle nagy ügyet, néha le kell ereszteni a gőzt.Reflexből ütött, senki se örülne, ha váratlanul hideg vizet öntenének rá, főleg, ha csak békésen aludna, ha hagynák. Hogy a kocsiban, az számára részletkérdés volt akkor, nem is értette mi ezzel a baj.
2009. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%
Én már azt sem értem, hogy miért kellett így kikelned magadból azért, mert a barátod 10-ig ott mert maradni egy buliban... Hány évesek vagytok, 15?
2009. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is megbocsájthatatlan. Mióta éltek együtt? Tehát mennyire ismered? Sajnos előfordul, hogy 10 év együttélés után derül ki "bolond" valaki.

Az én tapasztalataim alapján, ha valaki egyszer valamit megtesz (tök mindegy mi az), azt megteszi máskor is. Benne van, lehet, hogy kontrollálja, lehet, hogy nem tudja.

2009. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
...
2009. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!