Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Bővebben lent)

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a férjemmel, kedves, segítőkész ember, jól megvagyunk. Van egy 14 hónapos kisfiunk, őt is imádjuk mindketten. Az utóbbi időben történt pár dolog, ami elkeserített. Azelőtt sűrűbben jártam színházba, még vele is voltam párszor. Most azonban teljesen kiakadt, amikor véletlenül kiderült, h. színházjegyet kapunk a szüleimtől karácsonyra. ("Télen színházba?!") Imádok Vele és a kisfiammal lenni, d néha olyan jó lenne kettesben csinálni valamilyen programot. Nekem szükségem lenne élményekre csak Vele. Hogyan tudnám rávenni? Megváltozni nem fog 32 évesen, tudom. De valami ötlet esetleg?
2009. dec. 13. 17:32
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia.

Szerintem próbáld valahogy felemlegetni amikor kettesben vagytok, és valahogy rábeszélni hogy megbánja.

2009. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg beszélni vele.

Mondd el neki, hogy ez neked így nem jó, és hogy szeretnél vele kettesben lenni.

Ha igazán szeret, akkor megérti.

2009. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi az összefüggés a kettő között. Szerintem semmi.

Ha az zavar, hogy nem szeretne színházba menni, akkor ezt beszéld meg vele, hogy miért van. Valószínüleg nem azért, mert nem szeretne veled lenni. Lehet, hogy csak egyszerűen nem szereti a színházat, csak máskor a te kedvedért elment.

Ha pedig az a baj, hogy nem vagytok kettesben, akkor erről beszélj vele. Szerintem azt a kevés időt, amit egy kicsi gyerek mellett kettesben tudtok tölteni, azt olyan dologra szánjátok, ami mindkettőtöknek élvezetes.

2009. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!