Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor lehet egy "legutolsó...

Hányszor lehet egy "legutolsó esélyt" adni?

Figyelt kérdés
A párommal elég sok problémánk van. A munkahelyi stressz, a beosztottjai, a főnöke, mindenki csak "problémát okoz" nekünk. Nem bírom idegekkel ezt a sok feszültséget. Folyamatosan veszekszünk, szinte naponta. Többször mondtam, hogy legyen vége. Mindig jött, sírt, könyörgött, hogy adjak egy utolsó esélyt. Én persze nagyon szeretem, és mindig megbocsátok. Legszívesebben megszöknék vele kettesben, de nem lehet. Már legalább 15-16 legutolsó esélyt kapott. :( Nem tudom, mit tegyek. Hagyjam el, mert "problémás", vagy maradjak vele. Szeretem. De szemét a főnöke, egy 300 ezres tartozást akasztott a nyakába, amit le kell dolgoznia hétvégenként. Persze ez már nyár óta megy, ritkán tudunk 1-1 vasárnapot együtt tölteni. Már nem bírom idegekkel.
2009. dec. 13. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak úgy nem szoktak 300eFt tartozást senki nyakába akasztani. Annak oka van! Ha nem értitek meg egymást akkor nincs sok értelme a kapcsolatnak. Menni kell tovább.
2009. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te mit értesz párkapcsolat alatt, de ha az én páromnak valami problémája van akkor én segíteni szoktam átvészelni és nem még ráteszek egy lapáttal úgy, hogy veszekszem. De te tudod.
2009. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A kedvesem irodában dolgozik, az ő beosztottjai adják le neki a pénzt, amit kifizetnek az ügyfelek. (Műa. nyílászárólat építenek be). Az egyik beépítő lelépett 300 ezer ft-tal, és ő állítja, hogy leadta a pénzt a páromnak. Persze annak nyoma lenne, több helyen is. Mivel a pénz nincs meg, a páromnak kell kifizetnie.


Nem én veszekszem vele, hanem ő. És miért mindig csak én legyek megértő? Akkor ez elég egyoldalú kapcsolat lenne. Feszült, ideges, bármi rosszat mondok, már kiabál.

2009. dec. 13. 18:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
vannak gyerekek?
2009. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek. Én 22 éves vagyok, ő 29. 3 hónapja költöztem hozzá, de igazából "felesleges" volt, mert soha nincs itthon.
2009. dec. 13. 18:22
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Minden kapcsolatnak vannak ilyen, szavaiddal élve" egyoldalú" időszakai. Ha te terhes leszel és kibirhatatlanul hisztis, vagy műtét után, vagy a szüleid halálakor, akkor majd ő fogja mondani, hogy nem vagyok megértő, mert akkor egyoldalú a kapcsolat?


(A pénzről pedig: ha valaki átad valami pénzt, annak írásos nyoma kéne, hogy legyen. Ha a főnök nem fogadja el, hogy nincs és a párod is lenyelte,hogy neki kell fizetnie, akkor az csak akkor lehet, ha az elszámolások alapvetően nincsnek rendben, máshol is hiányzik a dokumentáció. Különben a férjed azt mondta volna, hogy tessék, itt a nyilvántartás, eddig minden rendben, mutasson a másik egy aláírást, hogy átvettem a pénzt. És meg lenne oldva a dolog. Tehát valószínű ő is sáros ebben. Persze, hogy dühös)

2009. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csinálok neki ebédet, de nem jön haza ebédre. Vacsorára meleg ételt csinálok, mire hazaér kihűl. Ha pizzát rendelek (kb 20 perc alatt itt van, addigra lefürdik) akkor kiakad. Semmivel nem tudok a kedvében járni.
2009. dec. 13. 18:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudtok meg par pillanatot egyutt szepen eltolteni vagy mar egyaltalan nem?Az en ferjem is eleg ideges a munkaja miatt de azert nem allandoan es velem nem erezteti ha valami nem megy.Ezt csak te tudod hogy milyen a hazasagotok de ilyen dolgokban en nem szoktam gondolkodni hogy elvaljak e hanem megbeszelem vele hogy miert feszult es neha ok is szeretik hogyha erzik hogy melletuk all valaki aki tamogatja oket.Akarmien nehez is hiszen a hazassag errol szol.Egyutt joban roszban!
2009. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mióta a cégnél dolgozik, mindent vezet mind papíron, mind számítógépen. Eddig 100 ft hiánya nem volt. Mivel a főnöke nem tudja azon behajtani aki elrakta a pénzt, és a párom a felelős az ilyen dolgokért, evidens, hogy neki kell kifizetnie. Akkor is, ha nem ő rakta el!
2009. dec. 13. 18:26
 10/12 A kérdező kommentje:
Még nem vagyunk házasok, csak jegyben járunk. Ha hétvégén épp szabad, akkor teljesen más. Nem hivogatja senki,akkor együtt főzünk, kirándulunk, sokat nevetünk.
2009. dec. 13. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!