Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadtatok már magánnyomozót?...

Fogadtatok már magánnyomozót? Mik a tapasztalatok? Mit tudtok az árakról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

minek neked magánnyomozó???

ha a párod után nyomoztatnál, akkor ott megette a fene az egészet, csak pénzkidobás, hiszen bizalom nélkül nem sok értelme van a kapcsolatnak.


egyébként marha drága. sztem írd be a gugliba, hogy magánnyomozás, és kidob egy rakás céget ami ezzel foglalkozik.

2009. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem a párom után és nem bizalom hiányból.

Beírtam már, csak sajna sehol nem beszélnek az árakról csak annyi van mindenhol, hogy személyesen...

2009. dec. 14. 11:21
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
hát akkor mi a megoldás??? menj oda személyesen. hívd fel őket telefonon. olyan bonyolult dolog ez??? netán elkísérjelek kézenfogva???
2009. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi a fenének írsz, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni??? Olyanokat kérdeztem akiknek van tapasztalatuk, nem unatkozó torz személyiségű embereket akik itt élik ki, hogy oda lehet mondogatni!!! Talán inkább én kísérlek psichológushoz!
2009. dec. 14. 11:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Olyanok írjanak akik próbálták! Arra vagyok kíváncsi, hogy vezetett e eredményre a dolog vagy csak himi-humi az egész és oda áll majd elém a manusz, hogy bocsi, de nem tudtam meg semmit...
2009. dec. 14. 11:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos fugg a megfigyeles hosszatol,... de tuti 100e ft feletti osszegrol beszelhetunk.
2009. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A cég ahol dolgoztam egyszer fogadott magánnyomozót, hogy felkutasson egy földtulajdonost. Kb. 60 ezer Ft-ba került.
2009. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nézd meg ezt a fórumot. itt azt írja az egyik emberke, hogy 1 hónapos megfigyelés fényképekkel plusz írásos jelentéssel 100 ezer ft felett volt. De valószínű tényleg sok mindentől függ ez a dolog. szerintem keress meg egy irodát és kérj árajánlatot.

2009. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Az infokat!
2009. dec. 14. 12:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kell a magánbeszélgetés mivel sokmindentől függ, hogy mennyibe kerül.

MI is egy földtulajdonost kerestettünk meg ano 2-3 éve 48 000 ft-ba került ha jól emlékszem. De itt senki után nem kellett rohangásznia:D Csak pár infót lekérnie persze jó helyen meg jó ismerősöktől gondolom.

De állítólag ez a legolcsóbb. Ha magánszemély után kell az már zűrösebb.

2009. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!