Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyedül karácsonyozunk,...

Ha egyedül karácsonyozunk, akkor is érdemes kicsinosítani a lakást, venni pár dekorációt, ünnepi hangulatot teremteni?

Figyelt kérdés
Mert én egyedül leszek.
2009. dec. 14. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne burkolózz abba, hogy egyedül leszel!!! Igenis teremts magadnak ünnepi hangulatot!!! Díszits, keress valami jó receptet aznapra, vegyél valami jó bort, válassz egy jó filmet, és érezd jól magad! Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
94%

Nagyon sajnálom! Csak testben leszel egyedül, lélekben biztos nem. Én bizony kicsinosítanám a lakást, hiszen megérdemli az ember egyedül is a karácsonyi hangulatot.

Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igen!

Már eleve, ha pont a Karácsony alakul úgy, hogy egyedül vagy az szomorú, legalább a környezeted legyen vidám, ami neked is segít egy kicsit, hogy ennek ellenére mégse légy szomorú.

Szóval én díszítenék...

2009. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze! Finom ennivaló, alma, fahéj illat. Fácska díszek, gyertyák. Zene. Diszkréten, szépen. Miért leszel egyedül?
2009. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez lemaradt: Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Sajnos úgy alakult, hogy május óta szingli vagyok, így idén én is egyedül töltöm a Szentestét. (A karácsony többi napján azért találkozom a testvéreimmel és a családjukkal.) Azonban ugyanúgy feldíszítettem kívül és belül a házamat karácsonyi dekorációval, minden vasárnap meggyújtom az adventi koszorún a gyertyákat, illóolajat párologtatok stb. Hiszen a szeretet ünnepe közeleg, és ez független attól, hogy egyedül vagyunk, vagy a társunkkal, gyermekünkkel. Én Szenteste ugyanúgy szépen megterítek, ünnepi ételeket eszem, és közben azokra gondolok, akik már nem lehetnek velem (édesanyám, nagypapám, az első saját kutyusom, Perec a cica). Meg persze azokra, akiket szeretek, csak éppen nincsenek velem.

2009. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
89%
Előző vagyok: Boldog Karácsonyt mindenkinek!
2009. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek! a 2. válaszoló nagyon megérintett azzal, hogy lélekben nem leszek egyedül. :)


külföldön dolgozom, és ezért leszek egyedül. nem megyek haza, mert annyi a fizetnivalóm, hogy nem engedhetem meg magamnak.

2009. dec. 14. 18:30
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Én már korábban feldobtam égősort a teraszra. De az igazi hangulat az lenne, ha hó is társulna mellé.


Én ugyan nem leszek teljesen egyedül, de köszönöm szépen megleszek a szobámban és elfoglalom magam valami hasznos tevékenységgel. Kinőttem a karácsonyozásból, a hangulat mindig meg van, de mi már nem tartjuk.

2009. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
91%

Kedves!


Természetesen készülj az ünnepre, hiszen minden ünnep díszben méltóbb.

A karácsony a szeretet ünnepe, a léleknek nagy szüksége van a törődésre, főként ha egyedül leszel.

Remélem nincs szomorúság a háttérben.

Lásd, kérdésed közzétetted, így már sokan gondolunk Rád.

Már nem vagy egyedül, érezd a szeretetet tőlünk, embertársaidtól.

Áldott ünnepeket kívánok Neked!

2009. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!