Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hordja a kapcsolatotokban...

Ki hordja a kapcsolatotokban a nadrágot? A férfi vagy a nő?

Figyelt kérdés
Ki a "főnök" és a "többet döntő" a kapcsolatban,vagy estleg sikerül együtt dönteni és nincs jelentősen dominánsabb fél?
2009. dec. 14. 19:58
1 2
 1/13 Neszivass ***** válasza:
59%
A gyerekek... :-) Az van, amit ők akarnak. :-(
2009. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
a férjem.
2009. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
nálunk, én osztom be a pénzt és a férjem mindent rám bíz.szóval én és a férjem nem bánja mert mindent én intézek.
2009. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Természetesen a férjem :) meg a kalapot is :)

Nem szeretnék kardos menyecske lenni! Sem egy papucs felesége.

Én meg megszépítem az életet.


...persze, úgy dönt, ahogy nekem a legjobb :)

Épp most teljesíti a 3. kívánságomat :)

azt hittem, lehetetlen:P

2009. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Hmm...érdekes kérdés, azt hiszem nem tudom megmondani nálunk a párom vagy én (nő) hordom a nadrágot, szerintem nagyjából fele fele. A cirkuszok során általában én győzök, de csak a rossz akkorisnekemvanigazam természetem miatt.
2009. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk én :D Papucsférjem van, szinte én udvaroltam neki. De talán jobb is így, nekem kissé agresszív a természetem, szeretek ügyintézni stb. Lusta mint az állat, és minden mindegy neki, ha kijövök a havi kosztpénzből...felőle bármit csinálhatok, csak őt hagyjam békén a számítógépével játszani.
2009. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem kérdés, ha a megfelelő emberek találnak egymásra...Mindenben eleve egyetétenek! Vagy nem?
2009. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ez úgy van, hogy vannak dolgok amikhez a nejem ragaszkodik, mert náluk családi hagyomány pl pénzügyek én azokat átengedem neki


(kivéve ha már nagyon le vagyok égve, de ilyen ritkán van :))


Aztán miben ki van jobban otthon aszerint döntünk, illetve egymás tanácsát is kikérjük mivel több szem többet lát!

Amihez pedig mindketten értünk azokat a feladatokat megosztjuk, aki éppen ráér alapon.

2009. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk nincs főnők csak a vasútállomáson! Én mindenben ki kérem a párom véleményét és általában úgy döntünk mindenről ketten.Minden döntésemnél ki kérem a véleményét.Általában én intézem a dolgokat vagy esetleg ő is elkísér,(én beszélek) mivel munkánkból adódóan hála istennek van mindenre időnk.Én kezelem a Pénzt,de együtt megyünk bevásárolni és azt vesszük meg amit ő mond mivel én nem értek hozzá.Én 24 éves fiú vagyok a párom meg 27 éves természetesen lány :)
2009. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk senki nem hordja a nadrágot, bár én vagyok a kevésbbé kompromisszumképesebb. Általában ha valami nagyon nem tetszik, akkor kiharcolom, hogy az legyen, amit én akarok, de legtöbbször közösen döntünk.

20/L

2009. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!