Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem érdekel semmi?

Engem miért nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés

A két bátyámnak van hobbija.

Eggyiknek mindene a sportolás, míg a másik távcsövek, mikroszkóp oda van a bioszért meg a hasonló tudományokért.

Mindketten rajonganak valamiért, igaz az eggyik a sportolókért a másik mek Darwin-ért de legalább van nekik valami.

Engem semmi nem érdekel. Se a töri, a fizika, a sport vagy akármi más...


2009. dec. 14. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez lehet csak átmeneti.Elmúlik.

És ha téged nem is zavar akkor oké.

Viszont ha zavar akkor az a megoldás h sorba kiprobálsz egy csomó dolgot és ami megtetszik ott leragadsz. :-)

2009. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
69%

Ha nem érdekel, hát nem érdekel. Az érzéseket nem lehet akarni. Velem is hasonló a helyzet... nincs olyan dolog ami annyira nagyon érdekelne. Én sem örülök ennek, de hát ez van, nem lehet mindenki céltudatos, törekvő, karrierista... Persze még kiderülhet, hogy érdekel téged valami.


20/L

2009. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy korábban letörték otthon az ambicióidat? Mert velem ez történt. Bármibe kezdtem,mindent abbahagyattak velem a szüleim. Semmibe nem tudtam később elmélyedni, ezért aztán - akárcsak a polihisztorokat - minden elketdett érdekelni. Széleskörű ismereteket szereztem, de csak érintőlegesen.
2009. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Valami csak érdekel... bár én is sokáig azt hittem hogy semmi, de rájöttem hogy nem így van mikor egy gitár akadt a kezembe. Aztán rajzolni is megtanultam és az is érdekel már. Meg sok minden más is.
2009. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Semmi sem érdekel annyira, hogy belekzdjek, semmi motivációm nincs. 20 éves vagyok, lassan ki kell gondolnom valamit. Amúgy én úgy tudnék élni, hogy senki sem basztat, egész nap itthon ülök és lustulok és az a baj, hogy élvezem.
2009. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Depressziós vagy menj pszihólógushoz
2009. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Csak vicceltem!
2009. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hogy semmi nem érdekel csak olyan hogy még nem vetted észre;P vagy nem volt benne sikerélményed. Nézd meg a tevékenységeidet hogy miben leltél örömöt akárcsak egy kicsit is. Pl van valamilyen PC játék vagy website amivel szivesen töltöd az időd gondolkozz el h azokat mért szereted és mihez kapcsolódnak. Keresgélned kell és hagyni hogyha valami kíváncsivá tett az magával ragadjon. Valószínűleg lennének olyan tárgyak amik megtetszenének csak sz@r tanáraid vannak akik nem keltik fel az érdeklődésedet a tárgy iránt. (sajnos nem is feladatuk,mert azért kapják a pénzt, h leadják az anyagot, nem azért h megszerettesék azt.)

Pl menj el egy könyvtárba és nézz meg minden "szektort", biztosan fog érdekelni valami. Ha csak egy vicceskönyv már az is jó, mert lehet h később humorista lesz belőled, vagy elmondhatod a barátaidnak a vicceket stb...


Tehát ha akarsz új hobbit akkor TENNED KELL ÉRTE. Ő nem fog megtalálni. :D Jah igen és a válaszolók se fognak mondani neked, mert azt, h mi (lesz) jó neked azt csak te tudhatod.

2009. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én sem örülök ennek, de hát ez van, nem lehet mindenki céltudatos, törekvő, karrierista..."

Igen, neki sikerült bemagyaráznia h nem ő a felelős azért hogy lusta újat kipróbálni. 20 éves korodra ne ide juss el.

2009. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!