Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élejem túl ezt az...

Hogyan élejem túl ezt az egészet? Úgy érzem, hogy romba dőlt az életem!

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon összejöttek a dolgok!Mamámmal és anyukámmal élek együtt!Papám 4 éve meghalt, még nem tudtam feldolgozni!Anyukám talált magának egy férfit, mivel apámmal elváltak 16 éve!(én most leszek 17)És anyukám ritkán van itthon, de nem felhányásként mondom, mert örülök neki, hogy boldog, csak hiányzik, ha nincs itt!Mamámmal mindig csak konfliktusaim vannak!A szerelmem is elhagyott!Nem tudok túl lenni rajta!Már kedvem sincs éleni!Minden nap szomorú vagyok, és sűrűn sírok!Már nem látok kiutat ebből!Minden nap arra ébredek, hogy jobb lesz a mai nap, de minden nap ugyan az van, az üresség!Lassan beleőrülök!Próbálkoztam az öngyilkossággal, de tudom, hogy csak menekülés lenne!Mit tehetek?
2009. dec. 14. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem nyugtat meg, de az öngyilkosság nem megoldás. Az életben azért vannak a problémák, hogy megküzdjünk velük. iSzerintem nagyon fontos az, hogy találj magadnak egy életcélt. Pl orvos akarsz lenni és tanulj keményen, ha már más nincs. Fektess ebbe mindent, hogy ne legyen időd másra gondolni! Nekem is volt ilyen időszakom és tapasztalatból mondom, ha nincs időd összeomlani, könnyebben átlendülsz ezen az időszakon. Senkinek nem fenékig tejfel az élete, legfeljebb nem publikálja... mindenkinek vannak hullámhegyei- és völgyei és egyszer tényleg minden jobbra fordul! Találj magadnak egy olyan hobbit, amit szívesen csinálsz, iratkozz be táncolni például, így új ismerősökre is szert teszel! Hallgass sokat zenét, rengeteget segít! És sportolj valamit! Sikerélményt ad, hogy látod a testedet formálódni, boldogsághormonokat szabadít fel, kiegyensúlyozottá tesz!

Fessél, rajzolj, csak úgy spontán, ezzel kiadod magadból a negatív érzéseket, de én a naplót nem javaslom, mert csak még jobban elmerül az ember az önsajnálatban!

Egyszer olvastam egy nagyon idevágó idézetet, nagyon szeretem!

" Egyszer minden jóra fordul. Ha nem, az azt jelenti, még nincs vége! " (vagy valami hasonló...)

2009. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mond anyudnak h szükséged van rá.

Menj el társaságba ,programokra ami eltereli a figyelmed

és ha fáj a szíved gyászold meg amit elvesztettél és engedd el aztán éld az életed.

napról napra mindig egy apró lépéssel előbbre

2009. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!