Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném a következőt?...

Hogy tehetném a következőt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Külföldön élek és kis korom ota nem láttam a keresztanyamat,nemis tudom kiről van szo,nem emlékszek rá és szeretnék rá telefon szamot szerezni vagy bamit rola,myvipen meg hasonlo közösségi oldalakon nincs fent...valaki valami ötlet?köszi annyit tudok,hogy magyarországon él,ott is élt és ha jol tudom miskolcon lakik
2009. dec. 15. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire megszeretnéd találni akkor, küldjél körlevelet ezeken az oldalakon, ird ki az üzenőfalra vagy ilyenek. Vagy csak keress rá miskolciakra akik kb vele egykorua és ugyanigy ird le nekük h a keresztanyádat keresed, és véletlenül nem-e ismerik:)
2009. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Létezik online telefonkönyv, ha tudod a nevét címét és van vonalas telefonja nyert ügyed van.Ha nincs akkor abban az utcában lakót kérj meg hogy szóljon neki!
2009. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!